RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розрахунок періодичності планових перевірок (держ нагляд)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/02/20 17:35  Viktor.PОтправить письмо   Дерево
Всім доброго дня!
Передивився судову практику та матеріали форуму, але відповіді на наступне питання не знайшов.
Ситуація:
Юр.особа (ЮО) внесена до плану перевірок Держ.Екологічної інспекції (ДЕІ) на 2019 рік. ДЕІ звернулось до ЮО з вимогою про проведення перевірки в термін згідно плану. ЮО не допустило ДЕІ до перевірки на підставі того що ДЕІ не дотрималась порядку повідомлення про перевірку за 10 днів (ст. 10 ЗУ Про засади держ.нагляду). ДЕІ склало Акт про недопуск і постанову про адмін стягнення на директора. Постанова оскаржена в судовому порядку і скасована рішенням суду.
Отже перевірка була не проведена не з вини ЮО.
ЮО є суб'єктом незначного ступеню ризику. Відповідно до ЗУ Про засади держ нагляду для таких суб'єктів періодичність планових заходів 5 років.
Згідно ПКМУ від 10 травня 2018 р. N 342: "Періодичність проведення наступного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо відповідного суб'єкта господарювання відраховується від дати закінчення планового періоду, в якому здійснювався захід державного нагляду (контролю)."

Питання:
Чи може ЮО розраховувати, що при визначені наступної перевірки ДЕІ, 5 років буде обчислюватись від 2019 року (тобто не раніше 2024)? Адже перевірка була запланована на 2019, а те що не провели або не змогли провести - це не має стосуватись ЮО.

Заздалегідь вдячний!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100