RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Подано позов "Зобов'язати прийняти спадщину"


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/02/20 10:38  Client2015Отправить письмо > AdAlex    13/02/20 15:06Дерево

13/02/20 16:00  Буває > AdAlex    13/02/20 15:06Дерево
Ответ уже дан другим участником: Чинне законодавство розмежовує поняття прийняття спадщини (глава 87 ЦК України «Здійснення права на спадкування») та оформлення спадщини (глава 89 цього Кодексу «Оформлення права на спадщину»).
Если не принял, то и не принял. А если принял, но не оформил, то мой предыдущий пост про ст.440.

13/02/20 15:06  AdAlexОтправить письмо > Буває    13/02/20 13:40Дерево
Я напевно не зовсім чітко поставив питання.Є два спадкоемці діти спадкодавця. Один з них є боржником єрішення суду про стягнення боргу Боржник відмовляється приймати спадщину за законом. Кредитор звертається до суду з позовом зобов'язати боржника прийняти спадщину.Ваші думки з цього приводу?

13/02/20 13:40  Буває > AdAlex    12/02/20 23:11Дерево
Спочатку стягується судом борг, а потім в порядку виконання згідно ст.440 ЦПК може бути звернуто стягнення на прийняту, але не оформлену спадщину.

13/02/20 07:29  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > AdAlex    13/02/20 01:20Дерево
Щодо "я взалагалі не розумію як суд прийняв таку позовну заяву" - і даремно не розумієте, бо жодних підстав не приймати у суда не було. Навіть якщо у позові буде вимога потеліти на Місяць. А щодо перспектив позову - то це 100% відмова, в силу ч.1 ст.19 КУ.

13/02/20 01:30  AdAlexОтправить письмо > AdAlex    13/02/20 01:20Дерево
Книга шоста ЦК України Спадове право. Не бачі ні де спадковий обов язок.

13/02/20 01:20  AdAlexОтправить письмо > Lorstok    12/02/20 23:48Дерево
Спадкоємець не проживав разом з спадкодавцем. Він є спадкоємцем за з аконом. В силу певних шахрайський дій іншої особи (не можу довго ... оскільки оскільки їхні стосунки тривають більше 8 років) Ця особа звернулась з таким позовом. Як на мене то я взалагалі не розумію як суд прийняв таку позовну заяву. Однак це є факт.

12/02/20 23:48  Lorstok > Lorstok    12/02/20 23:37Дерево
До Вашої ситуації тут стосується частина «Так, згідно із частиною третьою статті 1268 ЦК України спадкоємець, який постійно проживав разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї.

Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно зі спадкодавцем, має подати нотаріусу заяву про прийняття спадщини.

Чинне законодавство розмежовує поняття прийняття спадщини (глава 87 ЦК України «Здійснення права на спадкування») та оформлення спадщини (глава 89 цього Кодексу «Оформлення права на спадщину»).

Відповідно до частини першої статті 1296 ЦК України спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину.

Разом з тим незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини (частина п’ята статті 1268 ЦК України).

Частиною першою статті 1297 ЦК України передбачено, що спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов’язаний звернутися до нотаріуса за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно.»

12/02/20 23:37  Lorstok > AdAlex    12/02/20 23:11Дерево
Я з Вами згоден. Прийняття спадщини цілком залежить від дій спадкоємця і є його диспозитивним правом. Тим більше абсолютно незрозуміло яким чином можна виконати рішення суду про забов’язання прийняти спадщину. Позивач просить залучити третіх осіб?(нотаріуса) Але є рішення ВСУ [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] (в реєстрі знайти не зміг), там не тотожні правовідносин, проте ситуація схожа, рекомендую прочитати.

12/02/20 23:11  AdAlexОтправить письмо   Дерево
Проти мого клиента подано позов "Зобов язати прийняти спадщину". Відповідач має грошову заборгованість перед позивачем. Чи має право позивач вимагати від відповідача прийняти спадщину На мою думку( ЦПК України Право на спадщину), але не обов'язок

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100