RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Надання послуг, визначених КВЕДом як додаткові, окремо від основної послуги


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/02/20 11:06  AristarchОтправить письмо   Дерево
Шановні колеги. Цікавлюсь тлумаченням видів економічної діяльності, зокрема змісту КВЕД 55.10 Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування.
"Цей клас включає надання місць для переважно короткострокового проживання гостей і відвідувачів зазвичай на добовій або тижневій основі. Ця діяльність включає надання упорядженого житла в гостьових кімнатах або номерах люкс. Послуги включають щоденне прибирання та заміну постільної білизни. Також можливе надання широкого переліку додаткових послуг, таких як забезпечення харчуванням і напоями, паркування, послуги пралень, басейнів і тренажерних залів, місць для відпочинку та розваг, а також конференц-залів і місць для проведення нарад."

Цікавить можливість надання юридичною особою послуг "забезпечення харчуванням і напоями, паркування, а також конференц-залів і місць для проведення нарад." окремо від послуг "Ця діяльність включає надання упорядженого житла в гостьових кімнатах або номерах люкс." тобто цікавить тлумачення цієї частини : "Також можливе надання широкого переліку додаткових послуг,..." прислівник "також" в цьому випадку виключає можливість надання додаткових послуг послуг окремо від послуг "надання упорядженого житла в гостьових кімнатах або номерах люкс."?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100