RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ст. 288 КУпАП. Хто є вищестоящим органом (вищестоящею посадовою особою)?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/02/20 11:35  lyk > ydcrbh1957    14/02/20 09:35Дерево
після начальника тероргану, розглядається керівником вищестоящого органу - голова Держпраці або його заступник.

14/02/20 11:30  lyk > ydcrbh1957    14/02/20 09:35Дерево
вищестоящий орган - керівник територіального органу Держпраці

14/02/20 09:35  ydcrbh1957Отправить письмо   Дерево
Інспектором територіального органу Держпраці за результатами інспекційного відвідування в тому числі винесена Постанова по справі про адміністративне правопорушення, згідно із якою на керівника ЮО за порушення трудового законодавства покладений штраф згідно із ст.188-6 КУпАП.
У відповідності до п.3 ч.1 ст.288 КУпАП вказана постанова може бути оскаржена у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі).
Відповідно із ст.293 КУпАП цей орган (посадова особа) при розгляді скарги на постанову приймає одне із чотирьої запропонованих у цій нормі рішень.

Питання:
Який вищестоящий орган (вищестояща посадова особа) Держпраці вправі розглядати скаргу на Постанову інспектора праці та приймати відповідне рішення?
Такою посадовою особою може бути начальник відділу територіального органу Держпраці, підлеглий інспектор якого виніс зазначену Постанову?
Або такою посадовою особою є начальник управління, до складу якого входить вищезазначений відділ?
Або такою посадовою особою є керівник територіального органу Держпраці?

До речи, у посадових інструкціях як начальника відділу, так і начальника управління відсутнє таке їх повноваження - розгляд скарг і прийняття рішень за результатами цього розгляду.
У Положенні територіального органу встановлено, що його керівник несе персональу відповідальність за виконання покладених на тер. орган повноважень і здійснення ним своїх повноважень.
Також зазначу, що у минулій редакції ст.288 КУаП було встановлено, що Постанову уповноваженого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення може бути скасовано або змінено керівником відповідного органу, а також - керівником вищестоящого органу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100