RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Наступне схвалення правочину поза межами розумного строку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/02/20 07:24  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > zande    14/02/20 21:17Дерево
Для схвалення "розумного строку" закон не передбачає. Скоріше за все, суд буде виходити із сукупності обставин справи, зокрема, наскільки цей правочин порушує права позивача. З Вашого тексту можна зробити висновок, що взагалі не порушує - тому з вірогідністю 99% суд відмовить у позові.

14/02/20 21:17  zandeОтправить письмо   Дерево
Доброго вечора. Може, хтось стикався з такою ситуацією:(ч.2 ст.241 ЦК України) Наступне схвалення правочину особою, яку представляють, створює, змінює і припиняє цивільні права та обов'язки з моменту вчинення цього правочину. Є Договір, який припинив свою дію, який було укладено між ГО і ТОВ 10 років назад, і тепер його оскаржує член громадської організації, бо тільки взнав про нього. Під час судового розгляду загальні збори ГО схвалили цей правочин з метою уникнення відповідальності, тобто схвалили його через 10 років і вже зовсім іншим складом ГО.Предмет договору вже зник (патент закінчився). Питання:як довести, що схвалення відбулося поза межами розумного строку? Дуже вдячна всім заздалегідь!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100