RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Валютний контроль


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/02/20 10:58  kyivlegalОтправить письмо > SlavkaM    15/02/20 12:45Дерево
Звернулись якого числа ?
Мінекономіки коли отримав заяву ?

15/02/20 12:45  SlavkaM   Дерево
Колеги, може в кого була подібна ситуація? Українська компанія резидент перерахувала частину коштів нерезиденту за зовнішньоекономічним контрактом. При цьому, щоб не пропустити граничні строки розрахунків 365 днів, компанія звернулася згідно закону до Мінекономіки за висновком про продовження граничних строків розрахунків і мінекономіки видав висновок. Проте видав висновок через кілька днів після того як настав останнній день строку. Тобто, останній день строку був 28 жовтня 2019 року. Висновк підписаний і отриманий 2 листопада і в ньому йдеться про те, що строки ТОВ продовжені з 29 жовтня 2019 року по 10 березня 2020 року. НБУ повідомив податкову про порушення строків. Податкова просить надати пояснення і вважає, що оскільки висновок поданий після того як строки закінчилися, то висновок не має значення.
Може знаєете якісь НПА чи практику судову, де були б аргументи, що хоч висновок виданий пізніше, проте строки встановлені раніше, і висновок по суті має зворотню дію ???

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100