RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Орендне підприємство має право надавати приміщення у користування?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/03/20 16:08  AnnekeHОтправить письмо > Яжемать    20/02/20 11:44Дерево
Дякую за відповідь!

20/02/20 11:44  ЯжематьОтправить письмо > ОК АКА Олюня    20/02/20 11:17Дерево
Дякую, але зараз вони надають приміщення у користування, на підставі "договору про співробітництво", де вказують, що надають у корстування Стороні 2 для надання послуг "Будпроекту" (Сторона-1), вказують дні і певні часи використання, і запевняють, що це не оренда. В мене с приводу цього великі сумніви.Чи правомірно це?

20/02/20 11:17  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Яжемать    20/02/20 11:10Дерево
"Порядок використання плати за суборенду майна визначається: Кабінетом Міністрів України - для об'єктів, що перебувають у державній власності;"
погоджуйте з Кабміном/власником, імхо

20/02/20 11:10  ЯжематьОтправить письмо > Яжемать    18/02/20 17:06Дерево
Повертаючись до питання, зазначеного в темі - все таки, на яких умовах "Будпроект..." має право надавати приміщення іншим особам в користування, якщо підставою для самостійного користування приміщеннями у "Будпроекта.." є тільки розпордження Кабміна - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

19/02/20 16:47  ЯжематьОтправить письмо > ОК АКА Олюня    19/02/20 15:31Дерево
Дякую за допомогу,як завжди))

19/02/20 15:31  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Яжемать    19/02/20 15:04Дерево
імхо, так

19/02/20 15:04  ЯжематьОтправить письмо > ОК АКА Олюня    19/02/20 14:39Дерево
Якщо я вірно зрозуміла, якщо договором оренди педбачена грошова оплата, суборенда також тільки в грошовому виді, але розмір не більший ніж орендна плата?

19/02/20 14:39  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Яжемать    19/02/20 14:08Дерево
Відповідно до частини другої статті 22 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» орендар має право передати в суборенду нерухоме та інше окреме індивідуально визначене майно (верстати, обладнання, транспортні засоби, нежилі приміщення тощо), якщо інше не передбачено договором оренди.
При цьому строк надання майна всуборенду не може перевищувати строку дії договору оренди. Плата за суборенду майна не повинна перевищувати орендної плати орендаря (частина третя статті 22 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»).
Порядок використання плати за суборенду майна визначається: Кабінетом Міністрів України - для об'єктів, що перебувають у державній власності; органами, уповноваженими Верховною Радою Автономної Республіки Крим, - для об'єктів, які належать Автономній Республіці Крим; органами місцевого самоврядування - для об'єктів, що перебувають у комунальній власності. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

19/02/20 14:08  ЯжематьОтправить письмо > ОК АКА Олюня    18/02/20 23:35Дерево
Можлива оплата суборенди державного нерухомого майна негрошовим способом (наприкалда - послугами)? Якщо можливо, чи сплачуються відрахування, в такому випадку до бюджету?

18/02/20 23:35  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Яжемать    18/02/20 14:54Дерево
ЗУ 3269-VI від 21.04.2011 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин
1. У Господарському кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., NN 18-22, ст. 144):
1) статтю 115 виключити;
...
II. Прикінцеві положення
3. Протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом орендні підприємства повинні бути перетворені в юридичні особи інших організаційно-правових форм. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/02/20 18:50  Mark-DonОтправить письмо > Яжемать    18/02/20 14:54Дерево
А что такое "орендне підприємство"?

18/02/20 17:06  ЯжематьОтправить письмо > Яжемать    18/02/20 14:54Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] чи може "Будпроектіндустрія" надавати приміщення в користування ТОВ чи є заборони?

18/02/20 14:54  ЯжематьОтправить письмо   Дерево
Доброго дня, прошу допомогти в такому питанні, орендне підприємство надає по договору "Про співпрацю" приміщення в користування ТОВ. Чи можливо це? Оскільки ст.115 ГКУ виключена, чи є якість обмеження щодо передачі в суборенду?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100