RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Строкова військова служба


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/02/20 11:23  ARMОтправить письмо > unfo_    19/02/20 09:10Дерево
это именно то, о чем Вы подумали...
...Відповідно до частини десятої статті 2 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та з метою якісного проведення призову громадян на строкову військову службу за станом здоров'я, прийняття громадян на військову службу за контрактом, проведення медичного огляду військовослужбовців, ____ військовозобов'язаних, резервістів_____ для визначення ступеня придатності до військової служби_____ та визначення ступеня придатності льотного складу до льотної роботи НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, що додається.
ВСЁ ЗАКОННО!

19/02/20 09:39  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > unfo_    19/02/20 09:10Дерево
медкомісія - це ще не призовна комісія

19/02/20 09:10  unfo_   Дерево
Особі в перших числах квітня виповнюється 27 років. На днях надійшла повістка про необхідніть прибуття до військового комісаріату для уточнення облікових даних. По прибттю виявилося, що ніяке там не уточнення обікованих даних, а вже в цей день йде медичний огляд. На запитання, чому особи мають проходити зараз цей огляд працівником повідомлено, що з 1 квітня уже йтиме відправка, і цей огляд це вже підготовка до першої відправки. Однак, відповідно до частини 3 статті 15 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" 3. Призов громадян України на строкову військову службу включає проходження ними призовної комісії та відправлення їх до військових частин. Відповідно до Указу Президента 13/2020 цей Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 1 березня 2020 року. Питання: на якій підставі військкомат вже проводить медичні огляди? На скільки правомірні такі дії?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100