RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Право распоряжаться номером автомобиля


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/03/20 07:53  dohtorОтправить письмо > Небайдужий    3/03/20 22:48Дерево
VI. Позиція Верховного Суду
23. За такого правового врегулювання Верховний Суд зауважує, що номерний знак не є об'єктом права власності у розумінні статті 316 ЦК України, а є ідентифікаційним знаком в процедурі державної реєстрації транспортного засобу. Вільний обіг номерного знаку у цивільному обороті не передбачено, а тому реалізація щодо нього (номерного знаку) особою права вільного володіння та розпорядження не може здійснюватись. При цьому власник транспортного засобу при його реєстрації фактично здійснює відшкодування встановленої нормативним актом вартості номерних знаків, а не придбаває їх у власність, незалежно від розміру такого відшкодування.

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

А от зі знаками, виготовленими на індивідуальне замовлення ситуація інша:
V. Перезакріплення індивідуальних номерних знаків
1. Власник індивідуального номерного знака може перезакріпити його за іншим належним йому транспортним засобом або передати його власникові іншого транспортного засобу.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

3/03/20 22:48  Небайдужий > ARM    2/03/20 18:58Дерево
Дуже Вам дякую! От я саме про це і кажу! Що це спільно нажите майно. А в реєстраційній службі кажуть що номер це не нажите майно, а що це держава таким чином фіксує своє право на реєстрацію а визнання цієї реєстрації. Але чому тоді я можу забрати визнання цього права і переставити на іншу свою машину, а подарувати не можу?

2/03/20 18:58  ARMОтправить письмо > Небайдужий    2/03/20 18:47Дерево
не читал нормативку (порядок), но на вскидку жена ВСЕГДа совладелец вашего автомообиля статті 60 Сімейного кодексу України (далі – СК) майно, набуте подружжям під час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.

Але, поширення цього правового режиму на набуте майно існує доти, доки у суді не доведено інше кимось із подружжя.

Відповідно до частини 1 статті 69 СК України дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу.

Згідно частини 1 статті 70 СК України у разі поділу майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя, частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором. Вирішенні спору про поділ майна суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, що мають істотне значення, зокрема якщо один із них не дбав про матеріальне забезпечення сім'ї, приховав, знищив чи пошкодив спільне майно, витрачав його на шкоду інтересам сім'ї.

2/03/20 18:47  Небайдужий > kyivlegal    2/03/20 12:19Дерево
Дякую! Такий варіант теж розглядається. Але цікавить щоб уникнути ще одніє перепродажі, щоб авто п.2 лишилось на чоловікові але з номерами з авто п.1
Тобто чи можливо зарезервовані номери поставии на автомобіль без його перепродажу?

2/03/20 12:19  kyivlegalОтправить письмо > Небайдужий    29/02/20 07:49Дерево
1. Автомобиль зарегистрирован на жену.
2. Покупается новый автомобиль, регистрируется на мужа. При покупке выдали новые номера.
3. Автомобиль из п.1 продається,номера резервуються на 1 місяць.
4. Автомобіль із п.2 продається дружині і вона чіпляє на нього зарезервовані номери.

29/02/20 07:49  Небайдужий   Дерево
Доброго дня, помогите пожалуйста разобраться в ситуации.
Задача- сохранить номер старой машины путем перенесения его на новую машину.
Дано-
1. Автомобиль зарегистрирован на жену.
2. Покупается новый автомобиль, регистрируется на мужа. При покупке выдали новые номера.
3. Автомобиль из п.1 планируется продать и хочется на автомобиль из п.2 поставить номера автомобиля из п.1
В регистрационной службе сказали что это не возможно. Сказали что при продаже автомобиля п.1 будут покупателю выдать новые номера, а старый номер жена может зарезервировать за собой т.е. оставить на ответственное хранение. Но передать его мужу она не может. Т.е. автомобиль из п.2 эти номера никак не получит.
На вопрос «Если номер можно оставить на хранения-значит я его собственник? Почему я не могу продать или подарить номер и переоформить номера?». Ответ был «Так нельзя».
Вопрос- можно ли что-то сделать в такой ситуации?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100