RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Приложила в суд незаверенные паспорт и код. Оставят без движения заявление?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/04/20 09:51  19001924 > kyivlegal    18/04/20 02:55Дерево
Біда в тому що за оскарження дебілізму помічників треба платити судовий збір.
Апеляція то скасовує але я не знаю жодного випадку щоб звільнили від судового збору за оскарження навіть явно незаконних ухвал.
І відповідальності у них за це ніякої.

18/04/20 02:55  kyivlegalОтправить письмо > 19001924    15/04/20 11:58Дерево
Вже дістали ці помічники з цим ДСТУ, ось ВС роз'яснив. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Суд визнає безпідставними посилання судів попередніх інстанції в оскаржуваних рішеннях на необхідність засвідчення позивачем копій документів відповідно до вимог Національного стандарту України ДСТУ 4163-2003 «Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації», з огляду на таке.

Відповідно до частин першої та другої статті 23 Закону України «Про стандартизацію» від 05.06.2014 № 1315-VII, національні стандарти та кодекси усталеної практики застосовуються безпосередньо чи шляхом посилання на них в інших документах. Національні стандарти та кодекси усталеної практики застосовуються на добровільній основі, крім випадків, якщо обов`язковість їх застосування встановлена нормативно-правовими актами.

Джерела права, які застосовуються судом встановлені статтею 7 Кодексу адміністративного судочинства України. Частиною першою та другою цієї статті передбачено, що суд вирішує справи відповідно до Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України. Суд застосовує інші правові акти, прийняті відповідним органом на підставі, у межах повноважень та у спосіб, визначені Конституцією та законами України.

Стандарт в розумінні статті 1 Закону України «Про стандартизацію» є нормативним документом, що встановлює для загального і неодноразового використання правила, настанови або характеристики щодо діяльності чи її результатів, та спрямований на досягнення оптимального ступеня впорядкованості в певній сфері, проте він не є нормативно-правовим актом в розумінні статті 117 Конституції України, а отже і джерелом права, яке застосовується судом.

15/04/20 16:08  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > 19001924    15/04/20 14:49Дерево
Я на одну такую "честь" жалобу подал, сейчас на рассмотрении. Ни одно (!) мое дело не обошлось минимум "без руху" на ровном месте, и пару отказов в иске, с грубым нарушением норм ЦПК. Апелляция все отменила.

15/04/20 14:49  19001924 > 19001924    15/04/20 11:58Дерево

15/04/20 11:58  19001924 > Евгений Осычнюк    14/03/20 17:10Дерево
Некоторьіе судьи (помощники) развлекаются, если не хочется работать.
"Суд звертає увагу позивача на те, що відповідно до Порядку засвідчення копій документів, визначеного пунктами 5.26, 5.27 Національного стандарту України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації "Вимоги до оформлювання документів" (ДСТУ 4163-2003, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07квітня 2003 року № 55), відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів "згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, яка проставляється нижче підпису. Зазначеним вище способом повинна засвідчуватись кожна сторінка документа. Разом з тим, якщо копія документа охоплює декілька сторінок, позивач має право прошити та пронумерувати його копію та засвідчити належним чином лише останню його сторінку, зазначена правова позиція викладена у постанові Верховного Суду у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду у справі № 761/5894/17." [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

16/03/20 12:56  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Серьёзно    16/03/20 11:24Дерево
Никто не говорит о "ерунде", я поставил вопрос предметно - что доказывает паспорт в данном случае? Справки о составе семьи можно истребовать через суд одновременно с подачей иска, если что. Доказательства о регистрации ребенка с истцом - можно без проблем получить отдельно на себя, и на ребенка (как законный представитель). И действительно, ОСББ не выдает такие справки - уже лет с 18 у них нет этих полномочий. Справки выдает СЦ РДА.

16/03/20 11:24  Серьёзно > Евгений Осычнюк    15/03/20 07:46Дерево
Учитывая, что справки о составе семьи сейчас могут не выдаваться ОСББ, то копия паспорта и справка о регистрации ребёнка с истцом влияет на подсудность. А это уже не ерунда.

15/03/20 07:46  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Adella    14/03/20 22:19Дерево
Любой документ нужен только тогда, если он что-то доказывает. Что доказывает паспорт истца при разводе?

14/03/20 22:19  Adella > Евгений Осычнюк    14/03/20 08:11Дерево
По ряду исков насколько я понимаю нужно. Развод, например

14/03/20 17:10  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > вилы    14/03/20 16:18Дерево
ДСТУ (с натяжкой) можно применить только к предприятиям. Для физиков - все написано в самом ЦПК: подпись + дата, и все. Кстати, на практике у меня ни разу не было претензий на этот счет.

14/03/20 16:18  вилы > Евгений Осычнюк    14/03/20 11:17Дерево
Согласен. Только судьям на это с высокой колокольни. Любое несоответсвие чему угодно,- получай гранату. Там если углубляться то и то дсту с правилами заверения копий непонятно с чем рядом валялось

14/03/20 11:17  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > вилы    14/03/20 08:17Дерево
У нас "без руху" оставляют в 80% случаев вообще без формально законных оснований. "А вы говорите" (С). И кстати, если по гамбургскому счету, то незаверенные копии доказов никак не являются основанием "без руху" при подаче иска, как и их полное отсутствие, кстати.

14/03/20 08:17  вилы > Евгений Осычнюк    14/03/20 08:11Дерево
Так они ж не будут париться над вопросом зачем. Формально требованиям не соответствует, получи безрушку. Мне недавно делали безрушку за неуказание в иске официального электронного адреса (физлица). А вы говорите)))

14/03/20 08:11  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Adella    14/03/20 00:30Дерево
А зачем их вообще было подавать? Они что-то доказывают? За 20 лет моей практики мне приходилось это делать максимум 2 раза.

14/03/20 07:55  вилы > Adella    14/03/20 00:30Дерево
Скорее всего.

14/03/20 00:30  Adella   Дерево
И заставят подать в нормальном виде документы?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100