RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Больничный лист и отпуск за свой счет


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/03/20 09:09  lyk > Alex77578    20/03/20 21:29Дерево
Допомога по тимчасовій непрацездатності не надається:за період перебування застрахованої особи у відпустці без збереження заробітної плати... за період

20/03/20 21:29  Alex77578 > ОК АКА Олюня    19/03/20 11:20Дерево
Извиняюсь можете четко если я сейчас в отпуске за свой счет и открою больничный мне будут платить деньги? Читал но не понял

19/03/20 11:20  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Alex77578    19/03/20 11:07Дерево
ч.2 ст.22 ЗУ Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
2. Допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій, виплачується Фондом застрахованим особам починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією (далі - МСЕК) інвалідності (встановлення іншої групи, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності) незалежно від звільнення, припинення підприємницької або іншої діяльності застрахованої особи в період втрати працездатності, у порядку та розмірах, встановлених законодавством.

{Абзац перший частини другої статті 22 в редакції Закону № 533-IX від 17.03.2020}

19/03/20 11:07  Alex77578   Дерево
Подскажите такая ситуация на предприятии государственном 80% примерно сказали написать отпуск за свой счет и все написали.
В связи с новыми законами вот я сейчас в отпуске за свой счет, могу ли я оформить себе больничное, и буду ли я получать деньги за больничный? Помню что так как бы не платят.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100