RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повідомлення Управління ДПС для фіз особи


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/03/20 17:11  ARMОтправить письмо > yurpolza    22/03/20 11:49Дерево
можно не реагировать, но тогда скорее всего прореагирует налоговая. Про периодические поступления денег подумал правильно.

22/03/20 11:49  yurpolzaОтправить письмо   Дерево
Надійшло повідомлення в якому відповідно до п.20.1.1. фіз особу платника податків запошує ДПС, у визначений в повідомленні строк, з питання декларування доходів за 2019 рік на підставі пп.49.18.4 та статті 179 ПК. Запрошення не вручалось під розписку. З чим взагалі може бути повязано таке запрошення, якщо фіз особа не працює, не навчається, цінних подарунків не отримувала, а в минулому році на неї був оформлений автомобіль при купівлі. Чи правильно розумію, що на подібні запрошення можна не реагувати, адже вони ніяк не зобов'язують. А також питання чи можуть періодичні надходження на карту стати причиною виклику в ДПС?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100