RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи має право працювати в умовах карантину приватний заклад охорони здоров'я?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/03/20 10:45  А.   Дерево
Враховуючи постанову КМУ №215 від 16.03.2020 р. (в тому числі п.4) та лист МОЗ від 18.03.2020 р., ст.38 "Основи законодавства України про охорону здоров'я" чи може працювати приватний заклад охорони здоров'я, та хто визначає перелік медичних послуги, ненадання яких несе серйозний ризик для життя пацієнта або може призвести до розвитку критичних станів.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100