RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Огляд телефону без НСРД?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/08/20 13:31  вертинская > wonderfully    2/06/20 01:17Дерево
В рамках проведення аудіо-відеоконтролю ОСОБИ-1 (на що є відповідна Ухвала Апеляційного суду) зафіксовано розмову ОСОБА-1 та ОСОБА-2.
Пізніше ОСОБА-1 та ОСОБА-2 стають підозрюваними в цьому кримінальному провадженні, а ще пізніше - обвинуваченими.
При дослідженні в суді протоколу НСРД ОСОБА-2 заявляє про недопустимість такого доказу по відношенню до неї, адже дозвіл на НСРД давався лише щодо ОСОБИ-1, а щодо неї (ОСОБА-2) такого дозволу не було .

Чи дійсно в такому випадку протокол НСРД є недопустимим щодо обвинувачення ОСОБИ-2 ? с

2/06/20 01:17  wonderfully > Кенг    8/05/20 15:22Дерево
ч. 1 ч. 3 ст. 252 УПК Украины

1. Фіксація ходу і результатів негласних слідчих (розшукових) дій повинна відповідати загальним правилам фіксації кримінального провадження, передбаченим цим Кодексом. За результатами проведення негласної слідчої (розшукової) дії складається протокол, до якого в разі необхідності долучаються додатки.

3. Протоколи про проведення негласних слідчих (розшукових) дій з додатками не пізніше ніж через двадцять чотири години з моменту припинення зазначених негласних слідчих (розшукових) дій передаються прокурору.

ІНСТРУКЦІЯ
про організацію проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні

4.1. Протокол про хід і результати проведеної негласної слідчої (розшукової) дії (або її етапів) складається слідчим, якщо вона проводиться за його безпосередньої участі, в інших випадках - уповноваженим працівником оперативного підрозділу, і повинен відповідати загальним правилам фіксації кримінального провадження.

4.2. Періодичність складання протоколів залежить від виду негласної слідчої (розшукової) дії, терміну її проведення (одномоментно чи упродовж часу), від доручення слідчого, прокурора, але в будь-якому випадку безпосередньо після отримання фактичних даних, які можуть використовуватись як докази для встановлення місця перебування особи, що розшукується, про кожний випадок огляду, виїмки, дослідження матеріалів про результати негласної слідчої дії тощо.

4.3. Кожний протокол про результати проведеної негласної слідчої (розшукової) дії з додатками не пізніше 24 годин після його складання передається прокурору, який здійснює нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва.

Поэтому, пробуйте.

8/05/20 15:22  Кенг > wonderfully    27/03/20 00:34Дерево
Скажите, а протокол о результатах НСРД , составленный следователем после срока, на который сл. судьей давалось разрешение проводить НСРД, будет допустимым доказательством ?
Ну т.е. сами НСРД проведены в сроки , определенные ухвалой, а протокол о результатах НСРД - после завершения указанных сроков

27/03/20 00:34  wonderfully > віа    26/03/20 18:56Дерево
Не вірне посилання на норми процесуального права. Це не НСРД. НСРД мало би місце якби зняття такої інформації відбувалося негласно (таємно).

У даному випадку, щоб використати таку інформацію проти іншого співрозмовника, необхідно отримати ухвалу слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів (переписки, яка вже відбулася).
При цьому, для отримання таємного доступу до змісту переписки в режимі реального часу необхідне проведення НСРД на підставі ухвали слідчого судді.

26/03/20 22:15  РоманКривой РогОтправить письмо > віа    26/03/20 13:04Дерево
так ,а інакше цей доказ є незаконно отриманий

26/03/20 19:10  ARMОтправить письмо > віа    26/03/20 18:56Дерево
...то за таких умов Ви, як власник девайсу, порушили умови приватної переписки розголосивши її слідчому без згоди співрозмовника.

26/03/20 18:56  віа > ARM    26/03/20 16:55Дерево
Отже вірним тлумаченням є наступне: переписка в месенджері телефона (як об'єкту огляду слідчим) це приватне спідкування двох суб'єктів - власника телефона та його співрозмовника. Якщо власник телефона дав слдічомузгоду на огляд , а співрозмовника навіть не питали про згоду , то за таких умов огляд як слідча дія - є незаконною (ст. 15, 236 КПК), вірно ?

26/03/20 16:55  ARMОтправить письмо > віа    26/03/20 13:04Дерево
я бы тему назвал Ванштей и компания...
Стаття 15. Невтручання у приватне життя
1. Під час кримінального провадження кожному гарантується невтручання у приватне (особисте і сімейне) життя.
2. Ніхто не може ЗБИРАТИ, зберігати, використовувати та поширювати інформацію про приватне життя особи БЕЗ ЇЇ ЗГОДИ, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

26/03/20 13:04  віа   Дерево
Чи правомірно слідчий проводить слідчу дію - огляд мобільного телефону в якому зафіксовано приватну переписку в месенджері з підозрюваним , якщо власник мобільного не заперечує про такий огляд, тобто дає свою добровільну згоду ?
Вважаю що переписка на телефоні що містить діалог двох осіб є приватним спілкуванням і втручання в таке спілкування має відбуватися виключно по ст. 263 КПК через ухвалу на НСРД . А отже звичайний огляд телефону в якому є переписка за згодою власника телефону - пряме порушення порядку здобуття доказів .
А ви як вважаєте ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100