RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оскарження рішення Позивачем, яке задоволено на його користь в повному обсязі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
1/04/20 14:30  sunny0401Отправить письмо > Евгений Осычнюк    1/04/20 12:41Дерево
Ні, не було відмовлено. В тому і проблема, дослівно суд вказав в резолютивній - позов задовольнити повністю.

Що стосується ДФС то лише в мотивувальній вказав суд вказав:

За таких обставин суд вважає необхідним зобов`язати саме комісію ГУ ДФС у В. області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (комісія регіонального рівня) зареєструвати податкові накладні.

Задоволення позову в частині зобов`язання комісії регіонального рівня зареєструвати податкові накладні виключає задоволення позову в цій же частині вимог заявлених до ДФС України та ГУ ДФС у В. області.

1/04/20 12:41  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > sunny0401    1/04/20 12:30Дерево
Так, оскаржувати. Поновлення строку гіпотетично можливе з причини виправлення описки, тобто позивач сподівався на інший спосіб захисту права, тому не подав своєчасно апеляцію. Ще варіант - додаткове рішення, оскільки по суті вимогу до ДФСУ суд не розглянув (якщо в цій частині в позові не було відмовлено).

1/04/20 12:30  sunny0401Отправить письмо   Дерево
Доброго дня. Суть проблеми в наступному. Звернулися з позовом до до Головного управління ДФС у В. області, комісії Головного управління ДФС у В. області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, Державної фіскальної служби України про визнання протиправними та скасування рішень і зобов`язання вчинити дії. Тобто справи про зупинення реєстрації податкових накладних.

Просили суд про :
- визнання протиправними та скасування рішень №;
- зобов`язання ДФС України зареєструвати податкові накладні.

Що зробив суд:
позов задовольнити повністю.
Визнати протиправними та скасувати рішення комісії ГУ ДФС у В., яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації.
Зобов`язати комісію ГУ ДФС у В. області зареєструвати в Єдиному державному реєстрі податкових накладних податкові накладні.

Таким чином, зобов'язав КОМІСІЮ ГУ ДФС у В. області зареєструвати. Однак, в комісії відсутні такі повноваження і взагалі вона не є органом!
Звичайно, комісія відмовила в реєстрації накладних, описку суд відмовився виправляти, апеляція теж відмовила на рахунок описки.

Що робити в такій ситуації? оскаржувати рішення 1 інстанції? але як, якщо задоволено в повному обсязі. та й загалом вже потрібно поновлювати строки. Або якщо є ще якісь варіанти, будемо вдячні за пропозиції.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100