RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розкриття річного звіту емітента до 30 квітня 2020?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/04/20 12:38  Axel- > Teletanya    10/04/20 11:56Дерево
Закон имеет приоритет

10/04/20 11:56  Teletanya   Дерево
Доброго дня.
Поділіться думками: в ЗУ "про цінні папери ..." внесені зміни що: .положення ст. 40 цього Закону щодо строків розкриття річної інформації про емітента за 2019 рік не застосовуються у 2020 році. Така річна інформація може бути розкрита емітентами цінних паперів до 30 квітня 2020 року, а після зазначеної дати розкривається протягом п'яти робочих днів після ЗЗА.
Але в Положенні 2826 - строк розкриття річного звіту (до 30 квітня) ніхто не відміняв.
Як вважаєте - чи не буде порушеннмя якщо розкрити річний звіт - після 30 квітня 2020 р.?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100