RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Арешт рахунків


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/04/20 07:43  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > babakoff    12/04/20 03:51Дерево
Питання - якщо підприємство думає відновити свою роботу, чи є якийсь спосіб зняти ці арешти? - це питання на форумі не вирішується, потрібно займатись індивідуально.
Чи є термін давності чи ні? - ні.
Якщо гроші поступлять зараз на рахунки, то вони автоматичнго будуть арештовані? - так.
Якщо підприємство відкриє інший рахунок в тому самому чи іншому банку? - в тому самому рахунок буде автоматично арештований. В іншому - через деякий проміжок часу.
Дивився реєстр виконавчих проваджень - там всі ВП завершені, але одне - примусове виконання - що це значить? - це значить, що по цьому ВП, скоріше за все, арешт і накладений. Дивіться відповідь на 1 питання.

12/04/20 03:51  babakoff   Дерево
Є непрацююче підприємство. Більше 5 років не працює, так как борги задушили. У підприємства є рахунки, на яких близбко 10 тис грн., і накладений арешт на суму близбко 300 тис грн. Причому арешт був накладений ще в 2016 році, залишок у 10 тис грн. так і не списується. Заходили в онлайн банк і бачили цей залтшок, а також арешт. Питання - якщо підприємство думає відновити свою роботу, чи є якийсь спосіб зняти ці арешти? Чи є термін давності чи ні? Ніде нічого не можу знайти в інтернеті по цьому питанню. І як краще в даній ситуації вчинити? Якщо гроші поступлять зараз на рахунки, то вони автоматичнго будуть арештовані? Якщо підприємство відкриє інший рахунок в тому самому чи іншому банку? Дивився реєстр виконавчих проваджень - там всі ВП завершені, але одне - примусове виконання - що це значить?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100