RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Тимчасове звільнення виробників дезінфекторів від обкладення ПДВ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/04/20 13:06  phoenix5Отправить письмо > iipractician    24/04/20 11:56Дерево
І ще:
9. "товарів, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню епідемій" чи потрібно доводити, що товари використовуються саме у цих заходах?

24/04/20 11:56  iipractician   Дерево
1. Які критерії та вимоги до товарів мають бути дотримані, щоб мати право на застосування режиму звільнення від оподаткування, встановленого пунктом 71 підрозділу 2 розділу ХХ кодексу?
2. Чи відносяться реалізовані товари до «Медичних виробів, медичного обладнання та інших товари, що не обхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, затвердженим КМУ №224 від 20 березня 2020р.?
3. Чи має право на застосування режиму звільнення від оподаткування, встановленого пунктом 71 підрозділу 2 розділу ХХ кодекс, як що підприємством не подано декларацію про відповідність та не нанесено на товар або його упаковку, а також на супровідні документи?
4. Чи має право на застосування режиму звільнення від оподаткування, встановленого пунктом 71 підрозділу 2 розділу ХХ кодекс, як що підприємством не подано повідомлення Міністерством охорони здоров’я про введення в обіг та/або експлуатацію медичних виробів?
5. Чи має право на застосування режиму звільнення від оподаткування, встановленого пунктом 71 підрозділу 2 розділу ХХ кодекс, як що підприємство має висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи?
6. Чи має право на застосування режиму звільнення від оподаткування, встановленого пунктом 71 підрозділу 2 розділу ХХ кодекс, як що підприємство має висновок експерта Торгово-Промислової Палати України, Дніпропетровська Торгово-Промислової Палата?
7. Чи має право підприємство зробити коригування податкового зобов’язання з ПДВ за вже проданий товар?
8 . Чи правомірні вимоги покупців товарів, що до проведення коригування податкового зобов’язання з ПДВ за вже проданий товар з кодом (38 08 94 10 00; 38 08 94 90 00 згідно УКТЗЕД)?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100