RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Плата за договором суборенди більша за орендну плату


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/04/20 10:12  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > vladyslava    27/04/20 09:14Дерево
Согласно ч.3 ст.6 ЦКУ, "Сторони в договорі можуть відступити від положень актів цивільного законодавства і врегулювати свої відносини на власний розсуд. Сторони в договорі не можуть відступити від положень актів цивільного законодавства, якщо в цих актах прямо вказано про це, а також у разі, якщо обов'язковість для сторін положень актів цивільного законодавства випливає з їх змісту або із суті відносин між сторонами". Поскольку ЗУ "Про оренду землі" не содержит прямого запрета на сдачу в субаренду за другую цену, то не вижу проблем.

27/04/20 09:14  vladyslavaОтправить письмо > Евгений Осычнюк    24/04/20 19:20Дерево
А як же ст. 8 Закону України "Про оренду землі"? В ній зазначено, що умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватися умовами договору оренди земельної ділянки і не суперечити йому.

Стаття 15. Умови договору оренди землі. Однією з умов - є орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, способу та умов розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду та відповідальності за її несплату.

Тобто, умови договору суборанди мають обмежуватися умовами орендної плати договору оренди.

24/04/20 22:35  ЁжОтправить письмо > vladyslava    24/04/20 18:22Дерево
Плата за суборенду може перевищувати орендну.
Основне ж - строк дії договору суборенди не може перевищувати строк оренди; + цільове використання співпадати; + за договором оренди -чи потрібна згода орендодавця на укладення суборенди.

24/04/20 19:37  ARMОтправить письмо > vladyslava    24/04/20 18:22Дерево
Суть хозяйственной деятельности - получение прибыли. На этой базе построено всё хоз и налоговое право страны.

24/04/20 19:20  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > vladyslava    24/04/20 18:31Дерево
Не бачу підстави для цього в законі.

24/04/20 18:31  vladyslavaОтправить письмо > Евгений Осычнюк    24/04/20 18:30Дерево
або заперечувата орендодавець буде, або сам суборендатом може ж спробувати на цій підставі визнати договір суборенди недійсним

24/04/20 18:30  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > vladyslava    24/04/20 18:22Дерево
А що, орендодавець буде заперечувати, якщо плата за суборенду буде більше?

24/04/20 18:22  vladyslavaОтправить письмо   Дерево
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи може плата за договором суборенди земельних ділянок перевищувати плату, передбачену договором оренди цієї земельної ділянки? Земельні ділянки приватні. В реєстрі судових рішень ніяк не можу знайти таких ситуацій. Може хтось підкаже де роз'яснено що включається в положення Закону України "Про оренду землі" де вказано, що умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватися умовами договору оренди земельної ділянки і не суперечити йому, чи означає ця умова, що встановлене у договорі оренди плата - це максимальна сума плати за яку можна передати цю земельну ділянку в суборенду?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100