RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Спільна часткова власність


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/04/20 18:37  NikPDNОтправить письмо   Дерево
Відповідно до вимог п. 5.2 Наказу Міністерства Юстиції України від 22.02.2012 року N 296/5 "Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України" доказом повідомлення учасників спільної часткової власності про подальший продаж частки в спільному майні є або свідоцтво, видане нотаріусом, про передачу їм заяви продавця, або заява учасників спільної часткової власності про відмову від здійснення права переважної купівлі частки майна, що продається (із зазначенням ціни та інших умов продажу цієї частки). Справжність підпису на заяві має бути засвідчена нотаріально.
Питання: Підпис на заяві покупця про продаж, яка передається нотаріусом по пошті іншим співвласникам повинен бути нотаріально посвідченим, чи вимога про нотаріальне посвідчення відноситься тільки до заяви про відмову від здійснення права переважної купівлі частки майна?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100