RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Різниця в відомостях про юрособу в установчих документах та відомостатях на сайті Мінюсту


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/05/20 13:00  vladyslavaОтправить письмо > klim-ko    18/05/20 11:54Дерево
Ваша ідея супер! Дякую!

18/05/20 11:54  klim-ko > vladyslava    18/05/20 09:56Дерево
Ви зробіть друге рішення, де вкажіть:
- таким то рішенням керуючим АБ призначено ПІБ
- обов’язки керуючого бюро виконувати особисто. Таке виконання обов’язків керуючого Бюро здійснювати без укладення трудового договору та без нарахування і виплати заробітної плати.

18/05/20 09:56  vladyslavaОтправить письмо > klim-ko    17/05/20 09:59Дерево
про "партнерів" згодна, але тут ще і така проблема вийшла: зміст зауважень реєстратора зводився до того, щоб у рішенні було написано саме про "обрання" керівником. Тобто, з початку, у рішенні про створення АБ було вказано лише, що засновником є певний ПІБ, а у Статуті вказано, що виконавчим органом є керівник, функції керівника виконує засновник (для того, щоб керівник, виконував обов'язки без укладання трудового договору і, відповідно, без сплати єсв). А тепер у рішенні вказано, що керівником "обрано ПІБ".... тобто виходить так, що керівник це окрема посаду на яку обирається певний ПІБ. Виникає питання, чи не потрібно теперь укладати з керівником трудовий договір не зважаючи на те, що засновник і керівник - це одна особа?

17/05/20 09:59  klim-ko > vladyslava    13/05/20 11:31Дерево
"...як привести у відповідність дані в реєстрі та статуті, вносити зміни в статут..." - а які зміни ви зібрались вносити в Статут?
Вірне зауваження зробив реєстратор.
В бюро не може бути жодних партнерів.

Щодо виправлення.
Просто подайте реєстратору заяву на виправлення помилки (ст. 32 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб...")

13/05/20 11:31  vladyslavaОтправить письмо   Дерево
Добрий день! Прошу порадити як вийти з наступної ситуації.
Мета була зареєструвати адвокатське бюро, де засновник буде одночасно керівником і отримувати дохід у вигляді дивідендів щоб не сплачувати податок.
В статуті і реєстраційній картці юридичної особи було прописано, що виконавчим органом Бюро є Керуючий партнер, а виконання обов’язків Керуючого партнера покладається на засновника Бюро.
Однак державний реєстратор в такій версії відмовилась реєструвати бюро і наполягла щоб у рішенні про створення бюро був окремий пункт де вказано, що вирішено Керуючим Адвокатським бюро обрати ПІБ.
Тому у статуті змінила посаду керуючого партнера на керуючого бюро. І в статуті, який у державного реєстратора, тепер пункт звучить так: «Керуючий Бюро обирається та відкликається засновником Бюро. За рішенням вищого керівного органу бюро, виконання обов´язків керуючого бюро може бути покладено на Засновника Бюро.»

Однак, оскільки реєстраційна картка була нотаріально посвідчена, там посаду керуючого партнера змінити не змогла. І тепер вийшло, що у рішенні засновника і статуті йде мова про Керуючого Бюро, а на сайті мінюсту в даних про юр.особу вказано «Відомості про органи управління юридичної особи ВИЩИЙ-ЗАСНОВНИК; ВИКОНАВЧИЙ–КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР»
Може хтось зможе дати пораду, як привести у відповідність дані в реєстрі та статуті, вносити зміни в статут чи може залишити все як є?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100