RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як забезпечити участь бухгалтера в суді


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/05/20 18:27  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > LawYear    13/05/20 16:33Дерево
Не розумію, в чому взагалі проблема. Все, що потрібно по цій категорії справ, можна надати у вигляді письмових пояснень. Не уявляю, що можна пояснити "з голосу", але не можна викласти письмово за межами засідання, що там за така "безліч нюансів", і яке це може мати доказове значення. Але якщо були якісь обставини з цього приводу, то бухгалтер може дати показання, як свідок. Щодо практики, то є усталеною така позиція: "З аналізу цієї норми закону вбачається, що допуск особи до участі у справі та визнання належно вчиненими будь-яких інших з переліку передбачених статтею 4 КАС України процесуальних прав можливий за умови сукупної наявності обох цих умов. Отже, для визнання особи такою, що діє в порядку самопредставництва, необхідно, щоб у відповідному законі, положенні чи трудовому договорі (контракті) було чітко визначене її право діяти від імені такої юридичної особи (суб`єкта владних повноважень без права юридичної особи) без додаткового уповноваження". [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Тобто, повинно вистачити контракту з повноваженнями, якщо тлумачити КАСУ буквально.

13/05/20 16:47  Paul > LawYear    13/05/20 13:29Дерево
А якщо переписати посадову інструкцію, де передбачити таку можливість?

13/05/20 16:33  LawYearОтправить письмо > Евгений Осычнюк    13/05/20 15:37Дерево
По-перше, сумніваюсь, що свідок може бути присутнім на всіх засіданнях, по-друге, сумніваюсь, що свідку буде дозволено заперечувати проти позову, задавати питання, надавати висновки та доказувати свою позицію.

13/05/20 15:37  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > LawYear    13/05/20 13:29Дерево
А чому не допитати як свідка? Це простіше всього.

13/05/20 13:29  LawYearОтправить письмо   Дерево
Виникло питання забезпечення участі головного бухгалтера підприємства по складній справі по оскарженню ППР! Основним представником ЮО буде адвокат, але він не є достатнім фахівцем в бух обліку, тим більше є безліч нюансів стосовно самої перевірки. Яким чином забезпечити участь ГБ в контексті ч.3 ст. 55 КАСУ? Чи достатньо буде наказу про надання повноважень особі представляти інтереси підприємства без довіреності? Чи тільки через відповідні зміни в Статуті? Можливо є якась практика?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100