RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оскарження рішення в апеляційному порядку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/05/20 07:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Adella    18/05/20 17:34Дерево
1.Не можна, тільки апеляційний розгляд по суті.
2.Так, розрахунок - не доказ, але його треба було навести в тексті апеляційної скарги, якщо у рішенні суд зробив неправильний розрахунок. Можна надати у форматі письмового пояснення на стадії розгляду по суті, формально це не передбачено, але на практиці приймають до уваги.

18/05/20 17:34  Adella > Евгений Осычнюк    18/05/20 16:53Дерево
по п.1: суд першої інстанції розгляда в належною підсудністю. чи можна просто на новийирлзгляд направити? чи у звязку з відсутністю підстав тільки розгляд в апеляційному провадженні?
по.
по п.2: якщо оскаржувалась сумма заборгованості з посиланням на договоір, але не надали розрахунок. по суті це не новий доказ, а буде наданий уточнюючий сумму позиву розрахунок. як відреагує на це апеляція?

18/05/20 17:26  Adella > Евгений Осычнюк    18/05/20 16:53Дерево
по п.1: рішення, а не ухвала. але спочатку просили скасувати рішення, хоча краще було б прописати відправити на новий розгляд, але чи можно міняти так на стадії усунення недоліків?
п.2: особливих причин немає. загалом не новий доказ, але у позові не було розписано детально, в звязку з чим суд відмовив у задолоденні

18/05/20 16:53  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Adella    18/05/20 14:14Дерево
По п.1: про що йдеться, який новий розгляд? що оскаржено - рішення, чи ухвала? якщо ріщення, то там можливість нового розгляду (за наявності підстав) передбачена імперативно, і про це просити не треба.
По п.2: залежить від причин неподання.

18/05/20 14:14  Adella   Дерево
подана апеляційна скарга на рішення з проханням скасувати дане рішення. За рядом недоліків повернено на допрацювання. Але тепер виникли додаткові питанні:
1. Якщо вже було подано про скасування рішення, а треба було б вказати, щоб направили на новий розгляд в першу інстанцію, то змінювати позовні вимоги вже не можна?
2. Якщо при розгляді в першій інстанції відповідач не надав свої додаткові розрахунки, необхідні для виграшу справи, то які шанси, що суд при направленні на новий розгляд прийме ці поясненняЮ які не були додані раніше?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100