RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оплачувана відпустка та державна допомога у зв'язку з вагітністю та пологами


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/05/20 13:12  stladyОтправить письмо > Ликвидатор    25/05/20 18:05Дерево
Взагалі то, відпустка з вагітності та пологам не оплачувана, а соціальна. Як додаток до неї існує допомога з вагітності та пологам.

26/05/20 09:20  lyk > Ликвидатор    26/05/20 06:58Дерево
звісно одну виплату, працюючі за рахунок фонду, не працюючі у "сабезі" за рахунок держбюджету... працюючими дають один листок нп, а не працюючим одну довідку про вагітність та пологи

26/05/20 06:58  ЛиквидаторОтправить письмо > lyk    25/05/20 20:09Дерево
Фінансування допомоги по вагітності та пологах, а також по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку провадиться з коштів державного соціального страхування (ст. 23 Закону "Про відпустки").

Статті 25, 26 Закону "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" детально розписують розмір та порядок оплати відпустки по вагітності та пологах, деякі окремі випадки.

Це дублюючі норми про одну й ту ж виплату, а не такі, що надають право на дві виплати одночасно.
Тобто жінка може отримати одну виплату, а не дві.

25/05/20 22:13  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Ликвидатор    25/05/20 18:05Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Трудовые правоотношения

25/05/20 20:09  lyk > Ликвидатор    25/05/20 18:05Дерево
має вона право на відпустку по вагітності та пологам, якщо є листок непрацездатності... таке право працюючих за трудовим договором встановлено ЗУ "Про відпустки"... має право на допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами згідно ЗУ "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", яка повністю оплачується за рахунок коштів Фонду соцстрахування, в розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати, не залежно від страхового стажу, і у розрахунку на місяць не може бути меншою за розмір допомоги, обчислений із мінімальної заробітної плати...

25/05/20 18:05  ЛиквидаторОтправить письмо   Дерево
Вагітна працівниця написала заяву про надання їй підприємством оплачуваної відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами тривалістю 70 календарних днів до пологів і 56 календарних днів після пологів (відповідно до ст. 179 Кодексу законів про працю України).
Крім того, вона наполягає, що додатково має право на державну допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами (відповідно до розділу ІІ Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми") у розмірі у розмірі 100 відсотків середньомісячного доходу за 126 днів.

Згідно абз. 7 ст. 8 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми":
Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше шести місяців з дня закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, і виплачується жінкам за весь період відпустки, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей - 70) календарних днів після пологів.

Але ж згідно ст. 7 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми":
Право на державну допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами мають за цим Законом всі жінки (у тому числі неповнолітні), які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

По-моєму, вона не має права і на оплачувану відпустку і на допомогу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100