RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як збільшити ціну позову ГПК

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

26/05/20 16:14  klim-ko > anl    26/05/20 15:41Дерево
У вас предмет та підстави фактично не змінюються.

26/05/20 15:41  anlОтправить письмо > klim-ko    26/05/20 14:10Дерево
а додавання нової видаткової накладної не буде вважатись зміною предмету чи підстав позову?

26/05/20 14:10  klim-ko > anl    26/05/20 13:41Дерево
Стаття 46 ГПК
...
2) позивач вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог - до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження;

26/05/20 13:41  anlОтправить письмо   Дерево
як вірно поступити. я подав до господарського суду про стягнення заборгованості за договором поставки. в позові вказав 3 видаткові строк сплати за якими настав. під час карантину підйшов строк сплати ще за одною видатковою про яку в позовній заяві я не вказував.
зараз я хочу збільшити ціну позову за рахунок збільшення неустойки шляхом подання заяви про збільшення ... але не розумію яким чином і де я маю відобразити що хочу додати право стягнення до раніше поданих видаткових іще за додатковою видатковою? це буде зміна предмету і підстав позову чи ні. порадбте будь ласка. важливо . це буде загальне позовне провадження НЕ спрощене. дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100