RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Використання апаратів ШВЛ ДП9

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

14/06/20 14:18  Especial777Отправить письмо > ARM    27/05/20 11:29Дерево
да.но это не новое что-то...это древнее такой вот ([Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] но вот вопрос...нужны ли какие-то документы на эти дп-9 "Урал" и возможно ли их использование (даже теоретическое) без них. и что это должно быть? сертификат? или маркировка стандартами? или же вообще такое уже использовать нельзя?

27/05/20 11:36  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ARM    27/05/20 11:29Дерево
копипаст засчитан ;) очень трудно указать источник? єто не реклама.

МОЗ: Оновлена інформація щодо тимчасових змін правил ввезення медичних виробів
Скасовано обов’язкову вимогу поставляти медичні вироби виключно до закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на COVID-19.
Спрощену процедуру введення в обіг окремих медичних виробів та податкові пільги запроваджено не лише для імпорту товарів, а і для обігу медичних виробів на внутрішньому ринку України. Дана норма поширюється на імпортну продукцію і на українських виробників.
Дозволяється введення в обіг та/або експлуатацію медичних виробів:... [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

27/05/20 11:29  ARMОтправить письмо > Especial777    27/05/20 11:11Дерево
постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 224 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 271).

Скасовано обов’язкову вимогу поставляти медичні вироби виключно до закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на COVID-19.

Спрощену процедуру введення в обіг окремих медичних виробів та податкові пільги запроваджено не лише для імпорту товарів, а і для обігу медичних виробів на внутрішньому ринку України. Дана норма поширюється на імпортну продукцію і на українських виробників.

Дозволяється введення в обіг та/або експлуатацію медичних виробів:

якщо вони відповідають вимогам затвердженого цією постановою Технічного регламенту (наявні сертифікат відповідності та/або декларація про відповідність);
або

на підставі повідомлення Міністерства охорони здоров’я України про введення в обіг та/або експлуатацію окремих медичних виробів, стосовно яких не виконані вимоги технічних регламентів, але використання яких необхідне в інтересах охорони здоров’я.
При цьому дія відповідних технічних регламентів не поширюється на медичні вироби, на які видано таке повідомлення Міністерством охорони здоров’я України.

Для введення в обіг та/або експлуатацію на підставі повідомлення Міністерства охорони здоров’я таких медичних виробів заявник подає до зазначеного органу у довільній формі заяву із зазначенням:

мети введення в обіг та/або експлуатацію,
інформації щодо виробника,
назви виробів,
номера партії або серійного номера,
обсягу партії,
призначення виробу та способу дії.
До заяви також додаються:

1) документ про відповідність, виданий за межами України (у разі наявності);

2) лист-підтвердження заявника про те, що не проведено оцінки відповідності медичних виробів.

За результатами опрацювання поданих документів Міністерство охорони здоров’я України видає заявнику відповідне повідомлення. Розгляд документів та видача повідомлення здійснюються на безоплатній основі.

Заяви із пакетом документів подаються до Фармацевтичного директорату Міністерства охорони здоров’я України в паперовому вигляді, а також на електронну адресу Фармацевтичного директорату Міністерства охорони здоров’я України: moz.pharma24@gmail.com.

27/05/20 11:11  Especial777Отправить письмо > Especial777    27/05/20 10:05Дерево
дихальний апарат - це ж медичний виріб? згідно п.2(1)Постанови КМУ Про затвердження технічного регламенту щодо медичних виробів, "Установити, що надання на ринку та/або введення в експлуатацію медичних виробів, які пройшли державну реєстрацію, внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і дозволені для застосування на території України та були введені в обіг до дати обов’язкового застосування технічного регламенту, дозволяється без проходження процедури оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності.
Такі медичні вироби дозволяється надавати на ринку до закінчення строку їх придатності і не більш як п’ять років з дати введення в обіг, без проходження процедури оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності."
Тобто,якщо апарат ШВЛ,скажімо, 1995 року випуску (хоч і не використовувався),то без маркування та процедури відповідності його використовувати не можна?так?

27/05/20 10:35  ARMОтправить письмо > Especial777    27/05/20 10:05Дерево
а я видел по телику как в Черновцах в больничке вентиляцию делают с помощью накачанной кислородом резиновой подушки бо аппаратов не хватает (то-ли вообще нету)... от же безграмотный медперсонал пошел, подушка ведь 100% не сертифицирована для дыхания...
Продаж не порушуэ, они ведь на запчасти продают, просто сказать забыли

27/05/20 10:05  Especial777Отправить письмо   Дерево
Вітаю!
на сайтах медичної техніки можна зустріти оголошення пропродаж апаратів штучної вентиляції легенів/дихальних апаратів ДП-9 у стані складського зберігання (апарат часів радянського союзу -першихроків незалежності). Наскільки мені відомо,є Технічничний регламентмедичних виробів,відповідно до якого обовязковою процедурою перед використанням і введенням в обіг є декларування і сертифікат відповідності. З даним медичним обладнанням сертифікати та т.п. не надаються. Чи не порушує продаж таких апаратів Закон про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції? та чи законне використання таких апаратів у Україні взагалі? (в реєстрі медичної техніки відсутні,але скоріш за все були введені в експлуатацію ще до його появи)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100