RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

КАСУ позов з тим самим предметом, але підстави різні

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

28/05/20 07:28  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > NeonAzimat    27/05/20 19:32Дерево
Тоді, скоріше за все, це будуть нововиявлені підстави у попередньому позові. Треба дивитись всі матеріали, щоб зробити правильний висновок, але це вже індивідуальна робота, на форумі це нереально.

27/05/20 19:32  NeonAzimatОтправить письмо > Евгений Осычнюк    27/05/20 18:57Дерево
в попередньому позові я посилався на те що відсутність наказу про позбавлення премії є підставою для задоволення позову і виплати премії, а суд у своєму рішенні зазначив що мене було відсторонено від виконання службових обов'язків і тому потрібно досліджувати процедуру відсторонення.
Тепер в мене на руках є рішення по іншій справі в якому вказано що моє відсторонення від виконання службових обов'язків є безпідставним

27/05/20 18:57  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > NeonAzimat    27/05/20 17:50Дерево
А Ви не плутаєте підставу позову з обставинами, що вплинули на правомірність рішення відповідача?

27/05/20 17:50  NeonAzimatОтправить письмо   Дерево
Чи відкриють провадження з тим самим предметом але підстави вже інші? В рішенні 1 інстанції суд вказав що цих підстав на які я посилався недостатньо і вказав на інші підстави які треба досліджувати.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100