RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Виправлення помилки у виконавчому листі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
1/06/20 10:18  valiks7Отправить письмо > klim-ko    29/05/20 09:10Дерево
Сам вперше з таким зіткнувся.

29/05/20 09:10  klim-ko > valiks7    28/05/20 16:41Дерево
Якщо було виправлення резолютивної частини, тоді окружний ухвалою повинен за вашою заявою виправити помилку і у виконавчому листі.
Вперше чую, що суд відмовляється...

28/05/20 16:41  valiks7Отправить письмо   Дерево
Доброго дня! Додатковою постановою апеляційного адміністративного суду стягнуто судовий збір. Окружним адмін. судом видано виконавчий лист, який скеровано на виконання в УДКСУ. УДКСУ повернуло вик. лист без виконання, оскільки ЄДРПОУ не відповідає боржнику. Ухвалою апел. адмін. суду прийнято ухвалу, якою виправлено описку в додатковій постанові суду в частині ЄДРПОУ боржника. Окружний адмін. суд же відмовив у задоволення заяви про виправлення помилки у виконавчому листі, мотивуючи, що вик. лист відповідає резолютивній частині додаткової постанови, ухвала ж про виправлення описки в додатковій постанові прийнята після видання виконавчого листа, а отже підстав для задовлення заяви не має, оскільки помилок не допущено. Питання в тому, як повернути судовий збір? УДКСУ не прийме виконавчий лист без внесених виправлень. Подавши апеляційну скаргу на ухвалу окружного суду, необхідно знову сплатити судовий збір в розмірі 2102 грн., який не повернеться, при тому, що необхідно повернути меншу суму 1600 грн.))). Можливо в такому випадку судовий збір за подання апеляційної скарги на ухвалу суду не потрібно платити (заява про виправлення помилки у виконавчому листі судовий збір не платиться)? Чи можна обійти це питання, скерувавши до УДКСУ додаткову постанову апел. адмін суду та ухвалу про виправлення описки цього суду, оскільки такі в розумінні п.2 ч.1 статті 3 ЗУ «Про виконавче провадження» є виконавчими документами? Чи не буде це іти в розріз із статтею 373 КАС україни? Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100