RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Реєстрація змін юридичної особи, бенефіціар


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/06/20 12:18  decisionmakerОтправить письмо > Arina123    18/06/20 09:52Дерево
Дякую

18/06/20 09:52  Arina123 > decisionmaker    17/06/20 17:48Дерево
якщо більше немає змін - так

17/06/20 17:48  decisionmakerОтправить письмо > Arina123    17/06/20 15:54Дерево
Дякую Вам, отже на ст. 4 лише вказати новий розмір статутного капіталу ?

17/06/20 15:54  Arina123 > decisionmaker    17/06/20 15:33Дерево
1. треба галочку, де зміна установчих документів
2.на ст.4 про вид установчого документа заповнювати не треба, сам вид не змінюється (як був статут, так і є).

17/06/20 15:33  decisionmakerОтправить письмо > decisionmaker    17/06/20 15:28Дерево
Колеги практики підкажіть будь-ласка хто вже подавав оновлені форми про зміни до відомостей стосовно юридичної особи.
Якщо подається така форма у разі зміни статутного капіталу і при цьому буде подаватись нова редакція статуту,
чи потрібно у такій формі ставити галочку - Зміна установчих документів ?
А також на сторінці 4 такої формі чи потрібно заповнювати окрім розміру статутного капіталу заповнювати ще графу вид установчого документа, наприклад
"Статут затверджений загальними зборами від 15.06.2020р." ?

17/06/20 15:28  decisionmakerОтправить письмо > Arina123    5/06/20 14:48Дерево
Стосовно Вашого запитання з приводу засвідчення нотаріальних копій документів що посвідчують особи та посилання на сайт Мінюста.
Там є два варіанти чому було написано що засвідчувати такі копії неможна:
1 ГОЛОВНИЙ спеціаліст, що писав цей пост міг просто під час написання забути свою голову (іронія) )));
2 Його пост був написаний під час дії Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України. (так дійсно текст даної інструкції забороняв вчиняті такі дії).
На даний час вчиняти вищезазначені дії дозволено.

17/06/20 11:11  2694Отправить письмо > Евгений Осычнюк    10/06/20 07:23Дерево
Спасибо!

10/06/20 07:23  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > 2694    9/06/20 13:37Дерево
Еще недавно было нельзя, по причине технической неготовности. Сейчас там в меню только 2 опции - создание, и переход на модельный статут.

9/06/20 14:51  Arina123 > Arina123    5/06/20 14:43Дерево
ап

9/06/20 13:37  2694Отправить письмо > ОК АКА Олюня    6/06/20 13:07Дерево
Добрый день. Подскажите, а можно внести изменения в реестр по смене директора и юр.адреса через электронный кабинет услуг на мин.юсте? Без походов по нотариусам и гос.регистраторам?

6/06/20 13:07  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Arina123    5/06/20 14:48Дерево

5/06/20 14:48  Arina123 > Arina123    5/06/20 14:43Дерево
і ще цікавить питання щодо нотаріального засвідчення копій документів, що посвідчують особу.
хіба нотаріус може засвідчувати копії паспорту, посвідки і т.д.?)
наскільки знаю, це заборонено: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

5/06/20 14:43  Arina123   Дерево
цікавить питання стосовно нововведень під час реєстраційних дій.
ТОВ планує вносити зміни до статуту та реєстру (зміни не стосуються учасників).
дані про бенефіціарів не змінювалися, структуру власності МінЮст ще не затвердив.
Одним із учасників ТОВ є іноземець, резидент україни (є посвідка на постійне проживання).
чи треба буде надавати документи підтвердження резиденства україни чи завірені документи, що посвідчують особу (відповідно до п.16 ч.4 ст.17 ЗУ про держ.реєстрацію)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100