RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Судовий збір при звільненні Позивача від його сплати


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/02/21 13:04  svp555Отправить письмо > decisionmaker    11/02/21 15:16Дерево
Дякую за інтерес до теми! Вчора трішки прояснилось.
В/л буде, вже написали заяву про видачу, помічник обіцяв подивитись аналогічні справи і сам вирішить питання про боржника. А далі однозначно через казначейство, ДВС тут зайве...

11/02/21 15:16  decisionmakerОтправить письмо > svp555    10/02/21 14:05Дерево
Виконавчого листа не буде .
Всі питання мають вирішуватись через казначейство.
Це в теорії, моєї теорії ).
Але виконавча служба тут точно нідочого.

10/02/21 14:05  svp555Отправить письмо > svp555    19/06/20 11:16Дерево
Кому на практиці вдалось реалізувати ч. 7 ст. 141 ЦПКУ? Хто має бути вказаний боржником у виконавчому листі?

19/06/20 11:16  svp555Отправить письмо > svp555    16/06/20 19:40Дерево
Сам себя спрашиваю и сам себе отвечаю ))
хто відшкодовує відповідачу судовий збір, якщо його апеляційну скаргу задоволено, а позивача звільнено від сплати судового збору?
ч. 7 ст. 141 ЦПКУ
Якщо інше не передбачено законом, у разі залишення позову без задоволення, закриття провадження у справі або залишення без розгляду позову позивача, звільненого від сплати судових витрат, судові витрати, понесені відповідачем, компенсуються за рахунок держави у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
+ декілька рішень [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Це в теорії, а чи компенсуються (і як) на практиці - ХЗ ))

16/06/20 19:40  svp555Отправить письмо > underlaw    15/06/20 13:02Дерево
Відповідь ВСУ на Ваше питання (справа за позовом ФО до ЮО):
83. Позивач був звільнений від сплати судового збору на підставі Закону України «Про захист прав споживачів».
86. Велика Палата Верховного Суду вважає, що у разі задоволення позову позивача, звільненого від сплати судового збору, судовий збір стягується з відповідача на користь держави пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини заявлених до нього позовних вимог, якщо цього відповідача також не звільнено від сплати судового збору.
87. Згідно з підпунктом 2 частини першої статті 4 Закону України «Про судовий збір» у редакції, чинній на час звернення з позовом, за подання фізичною особою до суду позовної заяви немайнового характеру сплачується ставка судового збору в розмірі 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що в гривневому еквіваленті становило 640 грн.
88. У разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру (абзац 2 частини першої статті 6 Закону України «Про судовий збір» у вказаній редакції).
89. З огляду на висновки Великої Палати Верховного Суду щодо задоволення двох позовних вимог немайнового характеру, заявлених до Фонду, з останнього на користь держави слід стягнути судовий збір у сумі 1280 грн.
Рішення в реєстрі [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Залишилось вияснити, хто відшкодовує відповідачу судовий збір, якщо його апеляційну скаргу задоволено, а позивача звільнено від сплати судового збору? З урахуванням раніше наведеної практики, згідно якої з такого позивача "поиметь" судовий збір не вийде...

16/06/20 15:49  svp555Отправить письмо > underlaw    15/06/20 13:02Дерево
Апну тему. Теж цікавить питання + з кого стягувати збір у разі оскарження рішення в апеляції, з урахуванням такої практики [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] ?

15/06/20 13:05  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > underlaw    15/06/20 13:02Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Судебный сбор

15/06/20 13:02  underlawОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Ситуація: Фіз. ос. подала в суд (в порядку цивільного судочинства)на юр. ос. Однак, фіз. ос. звільнена від сплати судового збору, а тому, при вирішенні позову, на юр. ос. було покладено обов*язок сплатити судовий збір в розмірі 2102.00 грн.(як з юр. ос.), а не 840.80 (як з фіз. ос.) Чи правильно я розумію ситуацію, що юр. ос. не повинна платити 2102.00, тому що не ми подавали позов в суд? Можливо в когось є досвід з подіпних питань,поділіться будь ласка)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100