RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Виконавець відмовився від виконання умов договору


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/06/20 19:35  ЯжематьОтправить письмо > Яжемать    15/06/20 19:33Дерево
Чи буде відмова від виконання договору прирівнюватись до порушення строків, якщо по суті до строків навіть не дійшли. Прямої відповідальності за відмову виконання умов договору, в умовах не має.

15/06/20 19:33  ЯжематьОтправить письмо   Дерево
Доброго вечора, учасник публічних закупівель виграв тендер та уклав договір про надання послуг. На першому етапі виконання договору хоче розірвати договір, але одностороннє розірвання тільки можливе зі сторони Замовника. Які наслідки одностороннього розірвання для виконавця, якщо в договорі зазначена наступна відповідальність:
7.1. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов’язань за Договором, Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України та цим Договором.
7.2. За порушення строків виконання зобов’язань за Договором Виконавець сплачує Замовнику штраф у розмірі 10 % від вартості послуг, з яких допущено прострочення виконання.
У разі якщо прострочення встановлених строків надання послуг за етапом перевищує 10 календарних днів Виконавець додатково сплачує Замовнику штраф у розмірі 25 % від вартості послуг етапу, з якого допущено прострочення.
7.3. У разі невиконання або неналежного виконання Виконавцем зобов’язань щодо якості наданих послуг та/або надання послуг, що не відповідають Технічному завданню, Замовник має право відмови від оплати за неякісно надані та/або надані з порушенням Технічного завдання послуги із звільненням Замовника від будь-якої відповідальності за такі дії.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100