RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

При поверненні справи на розгляд до першої інстанції чи дійсна ухвала окружного адмінсуду ?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/06/20 22:54  TennОтправить письмо   Дерево
В суді першої інстанції була задоволена заява позивача про поновлення пропущеного строку звернення до суду , яка не булу оскаржена в апеляційному порядку , як не підлягаюча окремому оскарженню від оскарження постанови суду . Податкова намагалась оскаржити цю ухвалу як окремо, так і в складі касаційної скарги в касації . ВАСУ відмовлено у відкритті касаційного провадження в частині касаційних вимог оскарження цієї ухвали . Потім справу було повернуто скаржнику. Податкова знов подала касаційну скаргу . Знову ВАСУ вказав , що ухвала не переглядалась у апеляції , і вказав , що скаржнику необхідно уточнити вимоги касаційної скарги щодо оскаржуваних судових рішень . Виправлена касаційна скарга позивачу не надсилалась. Далі ВАСУ відкриває провадження. Потім справа переходить до КАС Верховного суду , який скасовує Постанову окружного адмінсуду та ухвалу аперяційного суду , і передає справу на розгляд до суду першої інстації . Той відкриває розгляд справи у спрощеному позовному провадженні .
Питання : чи залишилась в законній силі ухвала про задоволення заяви позивача про поновлення пропущеного строку звернення до суду, чи потрібно знов подавати таку заяву ?
Чи можливо в спрощеному позовному провадженні збільшити позовні вимоги ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100