RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи можна не видавати чек при письмовому договорі?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/06/20 15:50  stladyОтправить письмо > альт    26/06/20 11:47Дерево
А де Ви побачили, що при письмовому договорі можна не видавати платіжний документ? В договорі так, є якість, терміни, ціна, інше. А у чеку або квитанції є сам факт та дата сплати та поставки товару, робіт, послуг. Договір - це лише намір, в ньому немає факту виконання сторонами взятих на себе обов'язків. Все це наявно у квитанції або чеку.

26/06/20 11:47  альт   Дерево
ФОП має право брати готівку. Договір надання послуг було укладено у письмовій формі. Розрахунок - готівка (кілька платежів). При укладанні споживач не вимагав чек.
Тепер через пів року написав вимогу надати: згідно з ч. 11 ст. 8 Закону про захист прав споживачів Під час продажу товару продавець зобов'язаний видати споживачеві розрахунковий документ встановленої форми, що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу або відтворити на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу особі здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надіслати електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти. Вимога: "Дайте розрахунковий документ."
Але! Згідно з П. 7) ст. 1 ЗУ «Про захист прав споживачів: договір - усний чи письмовий правочин між споживачем і продавцем (виконавцем) про якість, терміни, ціну та інші умови, за яких реалізується продукція. Підтвердження вчинення усного правочину оформляється квитанцією, товарним чи касовим чеком, квитком, талоном або іншими документами (далі - розрахунковий документ).
По-перше в ч. 11 ст. 8 мова йде про товар, а в нас - послуга
По-друге нашому випадку договір письмовий.
Тобто можна не видавати розрахунковий документ (чек). Вірно?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100