RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Спільне майно ОСББ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/07/20 11:52  ukrtanОтправить письмо > Bred44    16/07/20 11:19Дерево
Внесення членів в статутні документи - застаріла практика, і неефективна. Зараз достатньо для заснування ОСББ не менше трьох засновників-власників квартир/нежитлових приміщень. А потім правління просто веде списки співвласників, які затверджуються на зборах протоколами. Є ще декілька схожих варіантів, але цей найрозповсюдженіший.

16/07/20 11:49  ukrtanОтправить письмо > Bred44    16/07/20 11:19Дерево
ні, категорично з Вами не згідна. Також це є офіційна позиція UNESCO (була на семінарах, організованих ними):
Співвласниками багатоквартирного будинку є власники:
квартир
нежитлових приміщень (офісів, магазинів тощо)
машиномісць, розташованих у самому будинку

Участь в ОСББ:
відсутнє поняття "членства" в ОСББ
участь в ОСББ є автоматичною: виникає зі створенням ОСББ / придбанням приміщення в будинку, де вже створено ОСББ.

16/07/20 11:19  Bred44 > ukrtan    16/07/20 11:01Дерево
В ОСББ власником спільного майна може вважатися тільки той, хто зареєстрован в установчих документах юридичної особи (Статуті), як засновник (учасник)ОСББ. та зареєстрован в реєстраційній справі в Департаменті реєстрації. Треба перевірити інформацію щодо реєстрації своєї особи в реєстраційфних документах ОСББ, а потім вважати себе на 100% співвласником спільного майна.

16/07/20 11:01  ukrtanОтправить письмо > andreyslesar1    7/07/20 10:13Дерево
Ст. 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду", ст. 382 Цивільного кодексу України, ст.5 Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”:
власники квартир у багатоквартирному будинку є співвласниками спільного майна: допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою...
Отже, вся щитова є спільною власністю

7/07/20 10:13  andreyslesar1Отправить письмо   Дерево
Маю питання по спільному майну. В законі вказано, що спільним майно вважається майно, яке обслуговує більше одної квартири. Як с такому разі можна трактувати Електричну щитову? Там всі прилади, лічильник, автомати, мінус по суті придназначені для кожної квартири окремо, але сама щитова є спільною. Та наприклад плита яка є дахом балкону на останньому поверсі, Сам дах є спільним, але окрема плита над балконом обслуговує окрему кравтиру... Це дивно, так як таким чином можна дойти до розділу стіни на окремі цеглини... Але у деяких ОСББ саме таке трактування... Тому є питання як правильно трактувати це поняття? Що правильно вважати майном, Електрощитову разом, як спільне майно, чи окремі її складові(наприклад автомат)? Та дах разом, чи окремо дах і дах(козирьок) над балконом? Дякую за відповідь.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100