RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Стягнення заборгованості за переказним векселем


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/09/05 18:06  ФинансистОтправить письмо > Kredytor    12/09/05 17:52Дерево
Індосамент, вчинений після настання строку платежу, має ті самі наслідки, що й індосамент, вчинений до настання строку платежу. Однак індосамент, вчинений після протесту в неплатежі або після закінчення строку, встановленого для вчинення протесту, має лише наслідки звичайної цесії.

з.ы. Отсюда и пляшите.

12/09/05 17:52  Kredytor   Дерево
Всім доброго вечора ! Трохи заплутався у вексельному законодавстві, прошу допомогти розібратись.
Наше підприємство є держателем переказного векселя із строком платежу на визначену дату. Цей вексель був акцептований трасантом. Але вексель був придбаний підприємством після закінчення строку для пред'явлення його боржнику для платежу (відповідно до ст. 38 Уніфікованого закону держатель векселя зі строком платежу на визначений день повинен пред'явити вексель або в день в який він підлягає оплаті, або в один з двох робочих днів).
Як правильно поступити в такій ситуації. Я так розумію, що ми у будь - якому випадку повинні пред'явити вексель для платежу, так як боржник повинен знати хто є держателем векселя ? Але ж строк для пред'явлення векселя для платежу пропущений.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100