RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Витрати на правничу допомогу адвоката + питання з оподаткуванням


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/07/20 14:08  Економістъ > Евгений Осычнюк    22/07/20 13:32Дерево
Ок, спасибо за мнение. По п.2 - это если мы проиграем дело или выиграем, но за адвоката не взыщут ( или меньше)

22/07/20 13:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Економістъ    22/07/20 11:35Дерево
По п.1 - ні теоретично, ні практично спосіб розрахунку гонорару перешкодою для відшкодування затрат не буде, просто сума витрат на правничу допомогу буде вираховуватись для підприємства "брутто", з податками.
По п.2 - витрати на адвоката є судовими витратами, які відшкодовуються за рахунок програвшої сторони.

22/07/20 11:35  Економістъ   Дерево
Господарський процес. Представляти фірму буде адвокат зі сторони. Адвокат приніс договір, в якому є такий пункт: Під гонораром у цьому договорі розуміється заробіток/дохід, який виплачується адвокату після відрахування товариством як податковим агентом всіх податків, зборів інших платежів до бюджетів та фондів, аналогічних на фонд заробітної плати. Є і інші варіанти на вибір, типу "...із визначеного в договорі гонорару, адвокат отримує відповідну суму після утримання підприємством як податковим агентом всіх податків, зборів та платежів, аналогічних на фонд заробітної плати."
Питання такі, враховуючи такий спосіб розрахунку:
1) хоча в договорі і написано, що адвокат не гарантує результат по справі та стягнення витрат на правничу допомогу, хотілось би знати чи не буде це, теоретично, перешкодою для отримання відшкодування судом такий спосіб розрахунку з адвокатом?
2) чи можна витрати на адвоката в такий спосіб, віднести на затрати підприємства?
P.S.*Власник підприємства узгодив ціну і погоджується на будь-які умови адвоката.**Адвокат не хоче заморочуватись із податковою ( ну так він працює)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100