RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Допомога на дітей для ФОП в період карантину

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

4/08/20 16:00  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > kamila_2    25/07/20 17:13Дерево
До уваги «єдинників» І та ІІ груп! Виплату допомоги на дітей буде завершено у вересні [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

25/07/20 17:13  kamila_2 > lyk    24/07/20 21:23Дерево
спасибо, теперь ясно

24/07/20 21:23  lyk > kamila_2    24/07/20 12:07Дерево
п.7. Допомога на дітей призначається з місяця звернення...
Допомога на дітей фізичним особам - підприємцям, зазначеним в абзацах третьому та четвертому цього пункту, які звернулися за її призначенням у травні - червні 2020 р., призначається та виплачується починаючи з травня 2020 року, тому, що до внесення змін постановою № 432 від 01.06.2020 таким ФОПам виплата не передбачалась...

24/07/20 12:07  kamila_2   Дерево
Згідно п.3 порядку виплати допомоги на дітей .. постанови КМУ від 22.04.2020 р. № 329 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] : допомога на дітей фізичним особам - підприємцям, зазначеним в абзацах 3 та 4 цього пункту, які звернулися за її призначенням у травні - червні 2020 р., призначається та виплачується починаючи з травня 2020 року.
Я дізналась про цю допомогу лише в червні й в червні подала заяву. Мені в управлінні соц. захисту сказали, що гроші я отримаю лише починаючи з червня. Я не розумію, чому фоп, які зареєструвались лише в січні – березні 2020 р або отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю (це вказано в абзацах 3 й 4 п.3), подавши заяву в червні, отримають допомогу й за травень, а я, яка вже давно є ФОП й регулярно сплачую єсв, отримаю допомогу лише з червня.
куди писати скаргу?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100