RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ГПК - подача клопотань через канцелярію суду


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/08/20 17:08  ХеПК > Директор фирмы    4/08/20 17:15Дерево
Какое-то объяснение этому содержится в п.17.2 Переходных положений ХПК (и др.кодексов). Но там не сказано, что это должна делать сторона. В вашем случае имхо нужно подавать в судебном заседании по одному.

4/08/20 19:04  kyivlegalОтправить письмо > Директор фирмы    4/08/20 17:15Дерево
Слово канцелярія згадується в ГПК один раз - ч.10 ст. 80 ГПК, однак і там є альтернатива : докази подаються через канцелярію суду або в судовому засіданні...

За частиною 2 ст. 169 ГПК заяви, клопотання взагалі можна подавати в усній формі. Як тоді бути з канцелярією ?

4/08/20 17:15  Директор фирмы   Дерево
Господарський процес. Заяви по суті подали через канцелярію ( відзив, заперечення), а заяви з процесуальних питань подавали по одній у судовому засіданні. Спочатку клопотання закрити провадження, потім друге клопотання залишити без розгляду. Суддя зробив зауваження, що потрібно подавати через канцелярію. Але як можна подавати такі клопотання одночасно? Це із серії "вам шашечки или ехать" = "так вам закрити чи без розгляду", а у відзиві взагалі відмовити за безпідставністю.
Чи написано десь в ГПК , що такі клопотання слід подавати через канцелярію? Чи можливо головуючий керується ч.3 ст.198 ГПК: Головуючий відповідно до завдання господарського судочинства керує ходом судового засідання, забезпечує додержання послідовності і порядку вчинення процесуальних дій, здійснення учасниками судового процесу їх процесуальних прав і виконання ними обов’язків, спрямовує судовий розгляд на забезпечення повного, всебічного та об’єктивного з’ясування обставин справи, усуваючи із судового розгляду все, що не має істотного значення для вирішення справи.?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100