RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Обмеження прав власника паркінгу - чи є це вимаганням згідно ст 189 ККУ?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/08/20 16:02  wineyard > grail    5/08/20 10:49Дерево
я не входив в кооператив. Тому як не-учасника кооперативу не цікавить статут кооперативу.
Я власник нерухомості, зареєстрованої в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. І доступ до моєї законної власності погрожують обмежити.

5/08/20 10:49  grail > wineyard    5/08/20 08:37Дерево
Начните с изучения устава кооператива.
Если кооператив создан с нарушениями тогда скорее подойдут статьи 355 и 356 ККУ.
Если кооператив и его решения законны тогда вы обязаны оплачивать.
Кроме расходов на электроэнергию поверьте есть еще куча других статей, и вписаться в 300 грн на самом деле сейчас сложно, разве что в паркинге 1000 машиномест.

5/08/20 08:37  wineyard   Дерево
Є наземний паркінг, окрема 2-поверхова будівля, де усі паркомісця знаходяться у приватній власності. На кожне паркомісце є оформлена приватна власність як на об"єкт нерухомості. На початку експлуатації забудовник нав"язував послуги з прибирання і освітлення через свій ЖЕК, далі цей ЖЕК пішов і останній рік-два ніхто не "обслуговував" парко-місця. В паркінгу половина стін глуха а половина відкрита.
На даний момент є активіст (активісти) які хочуть примусити усіх власників паркомісць платити в кооператив (зареєстрований одним з активістів) по 300 гривень щомісяця. Це по 3 600 грн на рік, з усіх власників сумарно 720 тисяч гривень на рік. При цьому сумарна електрична потужність ламп 1.15 квт, і навіть якщо усі лампи будуть світити цілодобово то при тарифі в 3 гривні за квт-годину вони можуть спожити 30 000 гривень на рік. З огляду на те що усі лампи оснащені датчиками руху (лампи вже є на паркінгу з датчиками руху) то реально споживання електроенергії буде 4-8 тисяч грн на рік. Інтенсивного прибирання паркінг теж не потребує, 2 роки взагалі ніхто його не замітав.
Для того щоб примусити власників паркомісць платити, ці "активісти" погрожують увімкнути шлагбауми і таким чином унеможливити рух автомобілів тих власників паркомісць що не погодяться платити. Або увімкнути шлагбаум і видати дистанційні брелки тільки тим хто платить їм а решта власників паркомісць будуть змушені зупинятися, виходити з автомобіля і натискати кнопку.
Є стаття ККУ 189: Вимагання
1. Вимога передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці (вимагання), -"

Запитання: 1. чи підпадають такі дії директора кооперативу (активістів) по обмеженню доступу власників паркомісць під визначення статті 189 ККУ?
Запитання 2: якщо кооператив (активісти) таки здійснять обмеження доступу до паркінгу для власників паркомісць (нерухомості) - як діяти для захисту своїх інтересів?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100