RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Трактование п.164.2.14 НКУ

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

18/08/20 12:59  yanakramar > Rossi    18/08/20 12:20Дерево
уже достаточно! спасибо! ))

18/08/20 12:20  Rossi > yanakramar    18/08/20 12:11Дерево
недостаточно жирно выделил?

18/08/20 12:11  yanakramar > Rossi    18/08/20 12:07Дерево
А моральна шкода, заподіяна життю та здоров'ю, це до 1-го чи до 2го пункту?

18/08/20 12:07  Rossi > yanakramar    17/08/20 17:36Дерево
...крім:
1) сум, що за рішенням суду спрямовуються на відшкодування збитків, завданих платнику податку внаслідок заподіяння йому матеріальної шкоди, а також шкоди життю та здоров'ю
2) відшкодувань моральної шкоди в розмірі, визначеному рішенням суду, але не вище чотирикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, або в розмірі, визначеному законом

17/08/20 17:36  yanakramar   Дерево
Всем привет!
Помогите мне, пожалуйста, с трактовкой п. 164.2.14 НКУ, а именно:
164.2.14. дохід у вигляді неустойки (штрафів, пені), відшкодування матеріальної або немайнової (моральної) шкоди, крім:
а) сум, що за рішенням суду спрямовуються на відшкодування збитків, завданих платнику податку внаслідок заподіяння йому матеріальної шкоди, а також шкоди життю та здоров'ю, а також відшкодувань моральної шкоди в розмірі, визначеному рішенням суду, але не вище чотирикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, або в розмірі, визначеному законом.
Вопрос такой: "моральна шкода, заподіяна ушкодженням здоров'я", оподатковується или нет?
Потому что сейчас, перечитав несколько раз этот пункт, я его вижу следующим образом:
Не оподатковуються:
1. сум, що за рішенням суду спрямовуються на відшкодування збитків, завданих платнику податку внаслідок заподіяння йому матеріальної шкоди;
2. сум, що за рішенням суду спрямовуються на відшкодування шкоди життю та здоров'ю;
3. відшкодувань моральної шкоди в розмірі, визначеному рішенням суду, але не вище чотирикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, або в розмірі, визначеному законом.
И, если читать дословно, то "моральна шкода, заподіяна ушкодженням здоров'я", относится к п.3 моего перечня.
А какое Ваше мнение?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100