RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Судовий збір відноситься на рахунок держави - можна не платити?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/09/20 15:04  Kanishchev > euge55    27/08/20 15:12Дерево
За загальним правилом, судовий збір треба платити. Потім, по завершенні розгляду справи, суд може компенсувати сплачений судовий збір за рахунок держави.

27/08/20 15:12  euge55   Дерево
Підкажіть будь-ласка, сенс висловлювання: судові витрати відносяться на рахунок держави. Зокрема, згідно ч.2 ст.299 ЦПК України, судові витрати, пов’язані з провадженням справи про визнання фізичної особи недієздатною або обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, відносяться на рахунок держави. Цікавою є фраза - відноситься на рахунок держави. Яким чином? Чи це значить, що судовий збір місцева рада може не сплачувати при подачі заяви про визнання особи недієздатною?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100