RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Стаж помічника адвоката в період карантину

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

3/09/20 18:16  klim-ko > Ksenia_0903    1/09/20 13:11Дерево
Як вірно зазначила ОК АКА Олюня - немає ЄСВ, немає стажу.
НААУ вважає, що стаж зараховується тільки коли людина працює по трудовому договору зі сплатою ЄСВ
Пункт 2 розділу 2 Порядку - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
До речі, така сама позиція і в питанні звільнення помічників адвокатів від стажування.
Пункт 12.1. Положення - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

2/09/20 07:02  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Ksenia_0903    1/09/20 13:11Дерево
здається, як для всіх - нема ЄСВ, нема стажу. тим більше, й практики/роботи в цей час у Вас не було - який професійний стаж без роботи за професією? люди якось домовляються - компенсують роботодавцю мінімальний ЄСВ, трошки більше 1000 грн/міс...

1/09/20 13:11  Ksenia_0903Отправить письмо   Дерево
Доброго дня!
Колеги, чи зустрічали подібну ситуацію?
Працюю у АО із лютого 2019 помічником. Офіційно у мене є повний рік стажу помічником адвоката, за цей час роботодавець сплачував ЄСВ. З березня 2020 року по серпень 2020 я перебувала у відпустці без збереження ЗП. Чи можуть мені зарахувати ці 6 місяців (з березня до серпня 2020)до спеціального стажу, який дає право на здачу кваліф. іспиту для отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, якщо ЄСВ за цей час роботодавець за мене не платив у зв'язку із моїм перебуванням у відпустці без збереження ЗП на період карантину?
Наперед вдячна!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100