RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як зареєструвати розірвання шлюбу?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

18/09/20 15:23  МаринаСоломоноваОтправить письмо > Артем Я.    10/09/20 16:52Дерево
Цiкаво

11/09/20 17:13  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Артем Я.    11/09/20 15:55Дерево
Слушне зауваження. Можливо, з введенням системи "Електронний суд" таке і запровадять.

11/09/20 15:55  Артем Я. > Евгений Осычнюк    11/09/20 15:13Дерево
так в самому рішенні не зазначені дати та місця народження))
Навпаки, там вказаний номер свідоцтва про шлюб та дата укладання шлюбу. І за цим номером та датою можна легко встановити хто і з ким розлучається. Хто ж це зробить краще за самі органи РАГС, які таке свідоцтво оформлювали?))
А ідентифікую я сам себе за допомогою паспорта, коли особисто звертаюсь з проханням зареєструвати розлучення.

11/09/20 15:13  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Артем Я.    11/09/20 14:31Дерево
Мінімально необхідний обсяг інфомації для РАЦС з метою ідентифікації особи - це ПІБ, дата та місце народження.

11/09/20 14:31  Артем Я. > Евгений Осычнюк    11/09/20 12:43Дерево
Так вони є в іншому реєстрі на порталі Судова влада.

11/09/20 12:43  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Артем Я.    11/09/20 11:28Дерево
В ЄДРСР немає персональних даних.

11/09/20 11:28  Артем Я. > Евгений Осычнюк    10/09/20 19:34Дерево
Дякую.
Тоб то, лише паперова копія може влаштувати РАГС?
Шкода, що відомості з державних реєстрів не можуть використовуватись самою державою.

10/09/20 19:34  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Артем Я.    10/09/20 16:52Дерево
Треба звертатись із заявою про відновлення втраченого судового провадження, підсудність шукайте тут: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Після цього суд видать засвідчену копію рішення.

10/09/20 16:52  Артем Я.   Дерево
Доброго дня. У 2014 році в Донецькій області отримали з колишньою дружиною рішення суду про розірвання нашого шлюбу. І майже відразу переїхали до інших місць, подалі від війни. Але з того часу ні я, ні вона це рішення не зареєстрували.
В мене залишилась лише ксерокопія рішення. Обидва оригінали втрачені.
Я звернувся до РАГСУ з проханням зареєструвати розірвання шлюбу але мені відмовили і вимагають надати або оригінал, або дублікат рішення суду. Питання: до якого суду мені зараз треба звертатись на неокупованій території? Чи не достатньо для реєстрації розлучення відомостей з реєстру судових рішень? - в ньому моє рішення є. Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100