RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Процедура зміни найменування територіального органу Центрального органу виконавчої влади


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/09/20 13:19  ydcrbh1957Отправить письмо > lyk    11/09/20 15:00Дерево
дякую

11/09/20 15:00  lyk > ydcrbh1957    11/09/20 13:16Дерево
розпорядчий акт державного органу, який створив такий орган
Територіальні органи у межах своїх повноважень видають накази організаційно-розпорядчого характеру, і не можуть без рішення органу який їх створив або іншого уповноваженого на таке органом, "перейменуватись"

11/09/20 13:16  ydcrbh1957Отправить письмо > lyk    11/09/20 12:34Дерево
"що вносяться на підставі розпорядчого акта державного органу"
з цієї норми слідую, що розпорядчий акт приймається КМУ чи ТО ?

11/09/20 12:34  lyk > ydcrbh1957    11/09/20 11:47Дерево
якщо й так, що таким органом має бути сам ТО, то "самостійно" ТО не зможе прийняти таке рішення для нього має бути підстава рішення уповноваженого органу... яке ж у Вас "слово" додалось?

11/09/20 11:47  ydcrbh1957Отправить письмо > lyk    11/09/20 10:50Дерево
так, постанова 100.

Також наступне - абз. 3 п.6 ч.1 ст.15 ЗУ "Про держ реєстрацію..."6
"Дія абзацу другого цього пункту в частині нотаріального засвідчення справжності підпису не поширюється на державну реєстрацію змін до відомостей про державний орган, орган місцевого самоврядування, громадське об’єднання чи благодійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі, а також на державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що вносяться на підставі розпорядчого акта державного органу, органу місцевого самоврядування."

Тобто, зміна найменування ЮО - це зміни до відомостей про ЮО, які вносяться на підставі розпорядчого акта відповідного державного органу.

Зрозуміло, що вказаний розпорядчий акт має бути виданий тим органом, який утворив цю ЮО (ТО ЦОВВ).

Але з цим не погоджуються та стверджують, що вказана норма із абз.3 не називає конкретний орган і тому таким органом має бути сам ТО.

11/09/20 10:50  lyk > ydcrbh1957    11/09/20 10:43Дерево
звісно, а як по іншому, от Вам приклад постанова КМУ від 5 лютого 2020 р. № 48 "Перейменувати деякі територіальні органи Міністерства юстиції за переліком згідно з додатком"
якщо Ви із органу постанови КМУ № 100 то рішення про перейменування не зустрічалось) чи щось пропущено?

11/09/20 10:43  ydcrbh1957Отправить письмо > lyk    11/09/20 10:27Дерево
Тобто, орган державної влади, що утворив ТО, приймає акт про зміну найменування ТО ?

11/09/20 10:27  lyk > ydcrbh1957    11/09/20 09:48Дерево
для перейменування має бути акт уповноваженого органу на утворення тероргану, на такій підставі цовв і терорган вносять зміни у свої документи... що ж написано у акті про перейменування?

11/09/20 09:48  ydcrbh1957Отправить письмо   Дерево
У якому нормативно-правовому акті зазначена процедура зміни найменування територіального органу ЦОВВ ?
Саме зміна найменування, без зміни структури, штатного розкладу та іншого.
Про утворення, реорганізацію та ліквідацію ЦОВВ та їх ТО вже знайшли ст.116 Конституції, закони Про ЦОВВ, постанови КМУ № 100 від 11.02.2015, № 442 від 10.09.2014 р.; № 1074 від 20.10.2011.
Не зрозуміла процедура зміни назви.
Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100