RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Пенсія для тих, хто не має повного страхового стажу 35 років

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

27/10/20 01:13  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > баєр    14/10/20 12:56Дерево
научитесь писать по-людски, потом пишите

14/10/20 14:41  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > баєр    14/10/20 12:56Дерево
не разрывайте предложения абзацами. рифмы ж нет. зачем?

14/10/20 12:56  баєр > ОК АКА Олюня    13/10/20 21:58Дерево
Ну звичайно, що я мав на увазі солідарну
систему в своїх запитаннях!
А стосовно внесків, то можна було написати також,
що внески не завжди оплачуються роботодавцем,
тому стаж не іде, або вони не оплачуються повністю,
тому і стаж не рахується за повний місяць.
Але думаю ці деталі, як і ваша репліка не так важливі,
як суть мого запитання.

13/10/20 21:58  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > баєр    13/10/20 18:09Дерево
не надо тут писать стихи. пишите по-людски, не добавляйте работу модератору.
ну так стаж и накапливается, если работаете и платите взносы. не работаете и/или не платите, то откуда у Вас может взяться стаж?

13/10/20 18:09  баєр > ОК АКА Олюня    13/10/20 16:46Дерево
Стосовно "накопичення" то я мав на увазі накопичення страхового стажу, тому можливо виразився некоректно стосовно сплати страхових пенсійних внесків. Сплачуються внески роботодавцем-накопичується стаж.

13/10/20 16:46  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > баєр    13/10/20 16:33Дерево
про яке накопичення мова, якщо у нас нема накопичувальноъ системи?

13/10/20 16:33  баєр > баєр    8/10/20 19:09Дерево
Дивно не побачити відповідей, для моїх, важливих для всіх українців питань.
Мене ці питання турбують - мені за тридцять, стажу мало, тому впершу чергу хотів пересвідчитись, чи принаймні в 65 років за теперішнім законодавством людина може претендувати на пенсію за умови стажу в 15 років?
Що власне очевидно, якщо самому читати закон, але якщо пенсію дадуть неповну навіть мінімального розміру то це дуже негативний момент. І чи не може такого бути, що ще одна реформа призведе до скасування навіть можливості вийти на пенсію із страховим стажем в 15 років, пізніше від тих хто має повний стаж.
І друге питання виходить навіть важливіше - скільки зараз люди одержують при виході на пенсію із стажем 15, а скільки - при повному стажу (зараз 27 років)?
І чого я створював цю тему - бо виходить, що свідомо чи несвідомо в людей створювали враження що для багатьох тридцятирічних, можна уже не працювати з метою накопичення пенсійних внесків (стажу) оскільки на пенсію неможливо буде заробити навіть в 65 років без стажу в 35 років?!

8/10/20 19:09  баєр   Дерево
В мене після початку пенсійної реформи кілька років тому, склалося враження що без 35 років стажу (для чоловіків) пенсію, за теперішнього законодавства не можна буде одержати взагалі навіть в 65 чи 70 років.
Хоча після певних звернень, мені вказали на ст. 26 Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", де все-таки обумовлено попри постійне збільшення страхового стажу, одержання пенсії в 63 роки при наявності стажу в 25 років (після максимального збільшення його в 2028 році), або в 65 років при наявності лише 15 років страхового стажу.
Спочатку думав що це якісь перехідні і тимчасові норми, на час повного запровадження реформи, не закріплені в законі.
Хоча б це певний позитив, що люди хоч через кілька років після пенсійного віку зможуть одержати пенсію, попри те, що її постійно знову хочуть підвищувати.
Тому мене цікавить, яка різниця в пенсії, буде в тих що виходитимуть в 60 років із стажем 35 років, і тих хто буде виходити в 63 або 65 років (із стажем 25/15 років). Наскільки вона буде відрізнятися, як це виражаться в цифрах, і чи останні зможуть розраховувати на мінімальну пенсію,чи лише на якийсь відсоток від неї.
От в цій статті А. Павлоського перед реформою [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] вказано, що для тих хто немає повного страхового стажу розмір пенсії буде залежати від сукупного доходу (сім'ї)?!
Чи дійсно така норма діє після вступу в дію реформи на теперішній час? Здається така норма (про сукупний дохід) діє для тих хто немає права на пенсію, але лише на соціальну допомогу?
І на яку треба також мати 15 років страхового стажу?!
Буду вдячний за роз'яснення цих моментів пенсійного законодавства.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100