RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Кредитные каникулы для в/с-контрактника, УБД

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

10/10/20 15:45  Zz z > oksana2505    10/10/20 12:55Дерево
Пошукайте судову справу за посиланням [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
встановивши фільтр прізвище-регіон-дата.
Як УБД ви маєте право на отримання безоплатно правової допомоги, яку надають кваліфіковані адвокати. Раджу звернутися до найближчого центру БПД [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

10/10/20 12:55  oksana2505Отправить письмо   Дерево
Доброго дня . Мене звати Юрій . З січня 2016 року і по сьогоднішній день я є військовослужбовцем Збройних сил України за контрактом і учасником бойових дій на сході України. В 2018 році я взяв кредит в Приват банку і так як в/с хотів скорочуватися даними мені пільгами пов'язані з погашенням мною цього кредиту . Але банк , не зважаючи на це нараховував мені увесь цей період з 2018 року проценти і не ухвалював моє звернення зробити так звані " кредитні канікули" , щоб мені не нараховували відсотки і я зміг би сплатити лише тіло ( хоча всі документи, які підтверджують те що я на службі і є в/с я не одноразово банку представляв ). Вчора мені телефонував , як він представився , представник Приват банку , повідомив що по моїй справі був суд і винесено вирок( в якому суді в якому розглядалась справа, номер діла , який вирок цей " працівник так і не пояснив), що я маю виплатити борг у повному розмірі з відсотками в термін до 2-діб, або подати на апеляцію. У разі відмови , або не сплати боргу мої рахунки та майно будуть заарештовані .
Чи правомірні дії банку? Як мені поступити в даній ситуації ? І якщо суд дійсно був і винесено вирок, чому я не бачу себе в " Єдиному реєстрі боржників"? Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100