RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відомості про водні об»єкти


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/10/20 16:03  PvalОтправить письмо   Дерево
Звернувся до Держгеокадастру щодо інформації про водні об’єкти та земельні ділянки, що під ними знаходяться, зокрема щодо відомостей про володільців або користувачів; документів, номерів запису, тощо. Для можливості ідентифікації цих об’єктів вказав їх географічні координати, назву сільської ради, витяг з І/Р Державного агентства водних ресурсів України де безпосередньо зазначені водні об’єкти.
Було відмовлено у задоволенні запиту: «пошук здійснюється, зокрема, за кадастровими номерами земельних ділянок. Відсутня технічна можливість пошуку інформації в НКС ДЗК, не має можливості надати запитувані відомості».
Як вірно вийти із ситуації, що склалася, та, все ж таки, отримати запитувану інформацію щодо водних об’єктів та земельних ділянок під ними? Не хотілося б марнувати час на судові тяжби з таких питань.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100