RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Купівля програмного забезпечення онлайн в іноземному інтернет-шопі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/10/20 15:00  Sven > aktioneer    21/10/20 11:25Дерево
Все просто - договор (если есть у нереза, если нет, то можно обойтись и без него), инвойс и оплата. Получаете ключ к ПО или что там у Вас и работаете как работали.
По оплате - можно и карточкой. Раньше запрещали, с 2019-ого разрешили согласно лимита. Вы в него вписываетесь (70 евро)
Можете по счету, через покупку валюты оплатить. Банк купит Вам Ваши евро и документов не потребует - лимит не превышен. В общем, вариантов масса.

21/10/20 11:25  aktioneer > aktioneer    21/10/20 11:04Дерево
UPD. Інструкцію 492 та постанову 142 НБУ читав. З 2019 року заборону на використання корпоративних карток для оплати товарів та послуг за кордоном зняли. Або це зараз десь ще записано?

21/10/20 11:04  aktioneer   Дерево
Доброго дня пані та панове.
Є таке запитання.
Потрібно придбати ліцензію на ПЗ для підприємства, але в Україні немає представників цієї фірмі-розробника. Ліцензію придбати дуже просто через їхній онлайн-шоп, де є можливість заплатити кредитною картою. А на підприємстві є корпоративна картка для відряджень та представницьких витрат. Тобто можливо заплатити з неї в пару кліків, але...

Як це все оформити в бухгалтерії? Тобто це ПО потрібно для функціонування підприємства і таким чином це господарські витрати. Звичайно онлайншоп надасть іноземній інвойс без ПДВ, який буде чи то в эвро чи в доларах. Фізичної поставки не буде, бо це софт. Банк зконвертує по своєму курсу. Чи можливо це все оформити як слід, заплатити ПДВ і не мати проблем з податковою?

Бо ми - бухгалтери, поки що не можемо дати авторизацію на цю операцію, бо не розуміємо наслідків. Вартість софта - приблизно 70 євро, якщо це має значення.

Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100