RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Спадок з іпотечним кредитом на земельну ділянку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/10/20 21:02  Артем Ів. > Евгений Осычнюк    27/10/20 12:57Дерево
А що можете сказати по наступних двох пунктах.
А щодо першого, то банк дуже ймовірно не відбиратиме авто у фактичного власника (місцеві особливості).
Банк, навіть, може зовсім не заявити претензій на спадкове майно, тож цікавить коли у банку сплине термін вимагати від спадкоємців компенсації.
Пройшло вже більше року і ми банк не інформували (тільки власник авто), до нотаріуса не зверталися...

27/10/20 12:57  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Артем Ів.    26/10/20 19:51Дерево
Модель "авто фактично його" не працює. Реальний власник може хіба що погасити борги спадкодавця, щоб авто не забрали. І що саме погане - зареєструвати авто по довіреності вже не вийде.

26/10/20 19:51  Артем Ів. > Евгений Осычнюк    26/10/20 12:54Дерево
Як бути в такому випадку:
Спадкодавець купив закордоном авто за кошти знайомого ввіз в Україну авто і передав його по довіреності своєму знайомому. Розписок ніяких нема і той фактичний власник одразу після загибелі спадкодавця звернувся в той банк (де була іпотека спадкодавця) щоби в нього банк не відібрав авто, бо авто фактично його.
2. Які терміни має банк для заявлення своїх вимог і від коли ці терміни фактично відраховуються?
3. Сума боргу більша за спадкове майно (спадкодавець давно передав свої активи на близьких, тож банк може претендувати лише на банківський рахунок і авто за довіреністю) чи доцільно не отримувати свідоцтво на право на спадок, щоб банк не міг подати позов?

26/10/20 12:54  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Артем Ів.    26/10/20 09:54Дерево
1.Якщо іпотечне майно було реалізоване за життя спадкодавця, то вартість предмета іпотеки тут не має значення (це вже не спадкове майно).
2.Якщо були зареєстровані за одною адресою, і спадкоємець не проживав на момент прийняття спадщини за кордоном, то писати заяву не треба. Але це у випадку, якщо не буде спору між спадкодавцями, тому що факт проживання в іншому місці може бути використаний як аргумент у спорі.
3.Якщо також були зареєстровані разом із спадкодавцем, то повинні написати.

26/10/20 09:54  Артем Ів.   Дерево
У спадкодавця був давній іпотечнтй борг, який він перестав платити, два роки тому банк продав з аукціону ділянку яка була в іпотеці, але сума продажу не покривала всіх нарахувань за кредитом з пенею і т.д.
1.Як в цьому випадку розуміти ст. 23 про іпотеку де вказано : до спадкоємця, в разі порушення боржником своїх зобов'язань, переходять обов'язки іпотекодавця в межах вартості предмета іпотеки.
2. Чи треба писати заяву на прийняття спадщини, якщо були зареєстровані за однією адресою, хоча реально спадкодавець проживав в іншому місті?
3. Якщо спадок буде приймати один із спадкоємців першої лінії, то інші мають писати відмову від спадщини?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100