RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Переміщення чи переведення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/10/20 12:05  KsenijaОтправить письмо > июлька    26/10/20 16:46Дерево
переведення - когда у работника меняется работа/функции/специальность. у вас перемищення.

26/10/20 19:55  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > июлька    26/10/20 16:46Дерево

26/10/20 16:46  июлька   Дерево
Готуємо проект наказу з метою раціонального використання трудових ресурсів до закінчення 2020 року передбачена подальша передача окремих функцій, які виконує персонал цеху, в інші структурні підрозділи Товариства, що призведе до переміщення персоналу цеху в інші структурні підрозділи, в межах професії (посади) обумовленої трудовим договором без зміни розміру оплати праці і режиму роботи, не протипоказану їм за станом здоров’я.
Відповідно до ч. 3 ст. 64 Господарського кодексу України, підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис.
Але зазначені працівники працюють за списком №1,2, в структурних підрозділах ці робочі місця не атестовані.П.2.2 Інструкції проведення трудових книжок не передбачає внесення в трудові книжки записи щодо переміщення тільки переведення. Дії підприємства, оформлювати переміщення, чи переведення? Як визначити відділу кадрів, що дана робота не протипоказана за станом здоров'я?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100